Zoom

Philips Zoom DayWhite

Bělení pro domácí použití

  Philips Zoom DayWhite

  Bělení pro domácí použití

  Jasnější dny

  Díky zařízení Philips Zoom DayWhite je váš sebevědomý a zářivý úsměv nejen bělejší, ale také zdravější. A protože se bělení provádí doma, když máte právě čas, je váš jasnější úsměv také praktický jako nikdy předtím. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zoom DayWhite Bělení pro domácí použití

6 stříkaček, 18 aplikací, v několika koncentracích DIS528/01 Najít podobné výrobky

Jasnější dny

Profesionální bělení pro domácí použití

 • Váš úsměv může být viditelně bělejší

  Váš úsměv může být viditelně bělejší

  Díky ošetření Philips Zoom DayWhite může být váš bílý úsměv viditelně bělejší velmi rychle: maximálních výsledků dosáhnete během sedmi či čtrnácti dnů.

 • Provádějte bělení doma podle vlastního plánu

  Ošetření Philips Zoom DayWhite vám umožní bělit zuby v době, kdy se vám to nejlépe hodí. Stačí si nasadit nosič na 15 nebo 30 minut dvakrát denně, podle toho, jaké složení vám doporučí zubní specialista. A pokud jeden den vynecháte, nedělejte si starosti. Program můžete zahájit a pozastavit tak, aby vyhovoval vašim zaneprázdněným dnům.

 • Zdravější a silnější sklovina

  Philips Zoom DayWhite je systém pro domácí bělení zubů, který nabízí trojnásobný účinek: zajistí vám zářivý úsměv, hladké a lesklé zuby a poradí si s jejich citlivostí. To znamená, že váš úsměv bude zdravější, protože bělení probíhá prostřednictvím vylepšení skloviny, která bude po ošetření hladší a lesklejší.

 • Dokonale padne vašemu úsměvu

  Pomocí zařízení Philips Zoom DayWhite vám zubní specialista připraví přizpůsobený nosič na bělení, který dokonale padne obrysům vašich zubů. Takže získáte stejně zářivé výsledky pro celý úsměv!

 • Osvědčená bezpečnost a účinnost pro zuby a dásně

  Ošetření Philips Zoom DayWhite je podpořeno studiemi, které prokázaly jeho bezpečnost a účinnost při aplikaci na zuby a dásně. A jelikož toto ošetření doporučuje váš zubní specialista, můžete si být jistí konzistentními výsledky a bezpečností veškerých plomb nebo korekčních výplní, které případně máte.

 • V rámci doporučení a dohledu zubního specialisty

  Ošetření Philips Zoom DayWhite vám doporučí zubní specialista, který na ně také dohlédne. Máte tedy jistotu, že se jedná o nejlepší a nejzdravější volbu pro vaše zuby.

 • 14 milionů úsměvů a stále přibývají další****

  Ošetření Philips Zoom NiteWhite patří do oblíbené řady ošetření Philips Zoom, představující jedničku v profesionálním bělení z hlediska požadavků pacientů – důvěřuje jí již více než 14 milionů lidí. Jejími autory jsou lidé, kteří vytvořili i jiné oblíbené výrobky, například Philips Sonicare a BreathRx, a jejichž cílem bylo dodat zdraví vašemu úsměvu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Nemusí být  dispozici ve všech zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat