Mobilní telefon

  Mobilní telefon

  Rozvíjí vaší kreativitu

  Elegantní, dostupný telefon s kvalitním displejem, vestavěným digitálním fotoaparátem a funkcí BeDJ. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rozvíjí vaší kreativitu

Vaše obrázky a vaše hudební mixy

 • Vestavěný digitální fotoaparát

  Vestavěný digitální fotoaparát umožňuje pořizovat snímky kdekoliv a kdykoliv a posílat je jako MMS nebo e-mailem, případně je ukládat v paměti telefonu.

 • Funkce FotoTalk přidává k MMS obrázkům hlas

  Funkce FotoTalk umožňuje okamžité odeslání snímků a nahraných hlasových zpráv přátelům a rodině ve zprávách MMS. Otevřete aplikaci fotoaparátu přes pevné tlačítko fotoaparátu nebo multimediální nabídku a vyberte možnost FotoTalk, potom pořiďte snímek, nahrajte hlas a přejděte ke zprávám MMS, abyste zprávu dokončili a odeslali.

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Služba pro zasílání multimediálních zpráv)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Služba pro zasílání multimediálních zpráv) umožňuje pomocí mobilního telefonu odesílat a přijímat spolu s textovými zprávami obrázky, videa a zvukové soubory.

 • Mixujte vlastní polyfonní melodie a vyzváněcí tóny s BeDJ

  Vynikající funkce BeDJ umožňuje snadné vytváření, vychutnání a sdílení vlastní hudby kdykoliv a kdekoliv a nabízí neomezené tvůrčí možnosti díky tomuto skutečnému, přenosnému mixážnímu pultu. Tvořte vlastní zvuky pomocí předdefinovaných stylů od známých mezinárodních DJů, vlastní polyfonní vyzváněcí tóny pro telefon nebo stáhněte obsah přes WAP, infračervený port nebo zprávy MMS a smíchejte až 9 různých skladeb v reálném čase.

 • 65 536 barev pro úžasné zobrazení

  Displej s 65 tisíci barvami využívá k zobrazení obrázků a dalších položek systém skládání barev RGB, který nabízí úžasný, jasný a zářivý obraz pro ještě lepší zážitek.

 • Bohaté polyfonní melodie s 32 tóny

  Polyfonní vyzváněcí melodie s 32 tóny mohou vytvořit simultánní tóny s použitím různých not díky formátu MIDI, takže výsledná hudba zní přirozeněji. Melodie mohou znít jako malý orchestr s různými nástroji a díky tomu lze dosáhnout vynikajících zvukových efektů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat