Saeco

Saeco AquaClean

Filtr vody a vodního kamene Multipack (2ks)

  Saeco AquaClean

  Filtr vody a vodního kamene Multipack (2ks)

  Garance až 5000 šálků* bez nutnosti odstraňování vodního kamene

  Díky patentovanému vodnímu filtru Saeco AquaClean nemusíte z vašeho espresovače odstraňovat vodní kámen dříve než po 5000 šálcích*. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco AquaClean Filtr vody a vodního kamene Multipack (2ks)

Pro espresovače, Až 5000 šálků* bez vodního kamene, Vylepšuje chuť kávy, 2x filtr AquaClean CA6903/01 Najít podobné výrobky

Garance až 5000 šálků* bez nutnosti odstraňování vodního kamene

S každým filtrem si vychutnáte až 625 šálků*!

 • Optimálně vyčištěná průzračná voda patentovaným průtokem vody

  Optimálně vyčištěná průzračná voda patentovaným průtokem vody

  Díky patentovanému průtoku vody urazí voda uvnitř filtru delší cestu, než se dostane do vašeho super automatického přístroje na přípravu kávy. To zajistí silnější vyčištění pro dosažení průzračné vody a kávy jemné chuti.

 • Snadná aktivace filtru díky systému click&go

  Snadná aktivace filtru díky systému click&go

  Instalace tohoto odolného prvku nemůže být rychlejší. Stačí zacvaknout filtr AquaClean na dno vodní nádržky super automatického espresovače Saeco, aktivovat ho přes uživatelské rozhraní a můžete si začít užívat až 5000 šálků dokonale čisté kávy bez odstraňování vodního kamene*. Přístroj znovu aktivuje alarm pro odstranění vodního kamene až po 8 výměnách filtru. Přístroje vybavené filtrem AquaClean mají na nádržce na vodu štítek.

 • Aktivací filtru AquaClean deaktivujete alarm pro odstranění vodního kamene

  Aktivací filtru AquaClean deaktivujete alarm pro odstranění vodního kamene

  AquaClean zajišťuje, že do vašeho plně automatizovaného přístroje bude proudit jenom čistá a filtrovaná voda, takže se automaticky deaktivuje alarm pro odstranění vodního kamene. Můžete si tak vychutnávat nekonečné množství té nejjemnější kávy, aniž byste se museli zabývat odvápňováním. Alarm pro odstranění vodního kamene se znovu aktivuje až po 8 výměnách filtru. Přístroje vybavené filtrem AquaClean mají na nádržce na vodu štítek.

 • Přirozeně odstraňuje vápník díky technologii výměny iontů

  Přirozeně odstraňuje vápník díky technologii výměny iontů

  Technologie výměny iontů odstraňuje vápník z vody před tím, než pronikne do přístroje, takže brání jeho hromadění. Pokud filtr včas vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, můžete si s každým filtrem vychutnat až 625 šálků*

 • Váš přístroj se díky mikroporéznímu filtru neucpe.

  Váš přístroj se díky mikroporéznímu filtru neucpe.

  Když při přípravě kávy zbavíte vodu všech malých nečistot, bude kvalita vašeho šálku kávy nepřekonatelná. Mikroporézní filtr zabraňuje nečistotám kontaminovat vodu, takže každý váš šálek bude čerstvý a lahodný.

 • Mikroporézní filtr blokuje jakékoliv nečistoty

  Mikroporézní filtr blokuje jakékoliv nečistoty

  Když při přípravě kávy zbavíte vodu všech malých nečistot, bude kvalita vašeho šálku kávy nepřekonatelná. Mikroporézní filtr zabraňuje nečistotám kontaminovat vodu, takže si můžete být jistí, že každý váš šálek bude čerstvý a lahodný.

Zobrazit všechny specifikace
 • Založeno na 8 výměnách filtrů, jak je uvedeno na přístroji Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.
 • Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat