BD-RE

  BD-RE

  5x větší a lepší než DVD

  Disky Blu-ray představují největší pokrok v oblasti optických médií od disků DVD. S pětinásobně vyšší kapacitou nyní můžete snadno a rychle zaznamenat video s vysokým rozlišením na jediný vysokokapacitní disk. Vrstvu BD-RE lze opakovaně přepisovat. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

BD-RE

25 GB / 135 min jedna vrstva, 2x BE2S2B50F/00 Najít podobné výrobky

5x větší a lepší než DVD

Uloží 25 GB nebo 135 minut videa s vysokým rozlišením.

 • 25 GB na 1 disku = 5x větší kapacita než na disku DVD

  Blu-ray je v současné době nejmodernější formát vysokokapacitního optického disku. Díky velkému pokroku ve vývoji laserové technologie BD můžete ukládat na jediný disk až 25 GB. To je pětkrát více, než v případě existujících (jednovrstvých) disků DVD.

 • Velmi vysoké rychlosti záznamu až 9 MB/s

  Rychlost záznamu 1 až 2x umožňuje zaznamenávat rychlostí asi 4,5 až 9 MB za sekundu, takže budete k záznamu potřebovat mnohem kratší dobu.

 • Ukládá 135 minut videa s vysokým rozlišením.

  Aby bylo možné udržet krok s rostoucí popularitou videa s vysokým rozlišením, poskytují disky Blu-ray s jednou vrstvou úložnou kapacitu až 135 minut videa s vysokým rozlišením. Pokud budete zaznamenávat v kvalitě DVD, můžete uložit více než 5,5 hodin videa.

 • Disk chrání obzvláště pevná ochranná vrstva.

  Disky Blu-ray společnosti Philips obsahují krycí vrstvu, která je bezkonkurenčně pevná a jednotná, a chrání vrstvy disku životně důležité pro zaznamenávání. Tato vrstva se aplikuje pomocí technologie vakuového spojování, která umožňuje dosáhnout bezkonkurenčně jednotné tloušťky 100 µm. Disk je odolný vůči častému používání, otiskům prstů a znečištění, aniž by bylo nutné používat ochranné pouzdro. Disky Philips Blu-ray jsou mnohem kvalitnější než standardní disky CD a DVD.

 • Přesně opracované lisovací nástroje zajišťují výjimečnou kvalitu.

  Disky Blu-ray společnosti Philips jsou vyráběny pomocí jedinečného procesu vyvinutého společností Philips s použitím nejmodernějších výrobních zařízení. Tato zařízení využívají hluboké UV paprsky k vytváření matric, které slouží pro injekční vstřikování disků BD. Společnost Philips kontroluje všechny aspekty celého výrobního procesu pod jednou střechou. V důsledku toho je zajištěna skvělá kopírovatelnost a kvalita.

 • Systém opravy chyb zajišťuje možnost zaznamenávání a přehrávání dat.

  Disky s technologií Blu-ray nabízí pokročilý systém opravy chyb, který je mnohem výkonnější než u disků CD a DVD, a zajišťuje maximální ochranu dat a videa.

 • Stabilní vrstvy záznamu zajišťují spolehlivost.

  Záznamové vrstvy jsou vyrobeny z vysoce stabilních anorganických vrstev, na které nemá vliv světlo a které zajišťují dlouhou životnost disku. Tento typ anorganických vrstev záznamu představuje významné zdokonalení oproti organickým vrstvám používaným v současné době u zapisovatelných disků CD a DVD a přináší stabilnější provoz a delší životnost disku.

 • Kompatibilní se zařízením Blu-ray Disc

  Disky Philips Blu-ray jsou vyráběny tak, aby poskytovaly široký rozsah výkonu pro zápis. Tyto disky obdržely certifikát, který zajišťuje, že vyhovují sadě náročných specifikačních požadavků stanovených asociací Blu-ray Disc Association (BDA). Znamená to, že jsou kompatibilní s libovolnou značkou jednotek nebo rekordérů BD. Abyste mohli dosáhnout co nejlepších výsledků, doporučuje společnost Philips používat pro počítač jednotku Blu-ray Philips TripleWriter™ a přehrávač Philips BD Video Recorder pro video.

 • Snadné přetažení bez nutnosti plýtvat časem při předběžném formátování.

  Disky Philips Blu-ray umožňují snadné a okamžité přetažení souborů bez nutnosti formátování. Jejich speciální systém souborů UDF 2.5 usnadňuje přesouvání souborů dat a videa s vysokým rozlišením mnohem více než kdykoli dříve.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat