Neznámé

Dotykový LCD monitor

  Dotykový LCD monitor

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům informace v ohromující kvalitě. Díky kapacitní dotykové obrazovce zaujmete zákazníky ve veřejných prostorech ještě více než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový LCD monitor

140 cm (55"), multimédia, Full HD BDT5571VX/02 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

s robustní dotykovou obrazovkou pro více uživatelů

 • 120Hz panel

  Vychutnejte si překvapivě čistý obraz na 120Hz panelu. Dokonce i scény s rychlým pohybem jsou zobrazeny věrně a bez rozmazání, což přináší jedinečný zážitek ze sledování.

 • 2 dotykové body

  Vychutnejte si interaktivitu vícedotykové funkce. Nabízí výhody robustnější dotykové obrazovky a vícedotyková gesta, která umožňují využití univerzálnějšího dotykového softwaru.

 • Kapacitní dotyková obrazovka

  Tato kapacitní dotyková obrazovka je opatřena 5mm tvrzeným sklem. Proto se dokonale hodí k veřejnému použití a snadno se čistí.

 • Jeden kabel

  Ovládejte svůj displej naplno a příkazy i videosignál posílejte prostřednictvím jediného kabelu HDMI. Tento jedinečný prvek zjednodušuje obsluhu, přispívá k hladšímu provozu displeje i k jeho snazší údržbě. Díky ovládacím prvkům rozhraní CEC (Consumer Electronics Control) je vyhledávání důležitých informací o monitoru naprosto jednoduché.

 • RJ45

  K dispozici je také snadný způsob ovládání displeje přes nově zabudovaný port LAN (RJ45). Přes port RJ45 můžete každý displej snadno a rychle nakonfigurovat nebo sledovat jeho aktuální stav.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Součástí instalací většiny dotykových obrazovek pro více uživatelů jsou obvykle profesionální počítače. Často dodávají veřejné projekci hloubku a zároveň s sebou nesou i změť kabelů. Tato dotyková obrazovka pro více uživatelů je v zadním krytu vybavena prostorem Smart insert, do něhož se vejde řada typů profesionálních kompaktních počítačů. Navíc nabízí i možnosti efektivního uspořádání kabeláže.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Nezávislé na softwaru

  Naše dotykové obrazovky jsou nezávislé na softwaru. Spolupracují s většinou komerčně dostupného softwaru pro dotykové obrazovky, včetně operačních systémů Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Připojení k počítači nebo notebooku pomocí portu USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat