Neznámé

Dotykový LCD monitor

  Dotykový LCD monitor

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům důležité informace nebo marketingová sdělení v ohromující kvalitě. Díky interaktivní dotykové obrazovce zaujmete zákazníky ještě více než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový LCD monitor

140 cm (55"), multimédia, Full HD BDT5571VM/06 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

s dotykovou obrazovkou pro více uživatelů

 • 120Hz panel

  Vychutnejte si překvapivě čistý obraz na 120Hz panelu. Dokonce i scény s rychlým pohybem jsou zobrazeny věrně a bez rozmazání, což přináší jedinečný zážitek ze sledování.

 • Skutečná vícedotyková obrazovka se 6 souběžně dotykovými body

  Dopřejte si ještě interaktivnější zážitek se 6 dotykovými body najednou. Když chce aplikaci využívat několik uživatelů zároveň, 6 dotykových bodů nabízí ideální a cenově dostupné řešení.

 • Infračervené dotykové ovládání

  Neviditelná infračervená mřížka na obrazovce zajistí úžasnou přesnost a krátkou reakční dobu, dokonce i při dotyku prstem, v rukavici nebo stylusem. Žádné rozmazané body.

 • Jeden kabel

  Ovládejte svůj displej naplno a příkazy i videosignál posílejte prostřednictvím jediného kabelu HDMI. Tento jedinečný prvek zjednodušuje obsluhu, přispívá k hladšímu provozu displeje i k jeho snazší údržbě. Díky ovládacím prvkům rozhraní CEC (Consumer Electronics Control) je vyhledávání důležitých informací o monitoru naprosto jednoduché.

 • RJ45

  K dispozici je také snadný způsob ovládání displeje přes nově zabudovaný port LAN (RJ45). Přes port RJ45 můžete každý displej snadno a rychle nakonfigurovat nebo sledovat jeho aktuální stav.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Součástí instalací většiny dotykových obrazovek pro více uživatelů jsou obvykle profesionální počítače. Často dodávají veřejné projekci hloubku a zároveň s sebou nesou i změť kabelů. Tato dotyková obrazovka pro více uživatelů je v zadním krytu vybavena prostorem Smart insert, do něhož se vejde řada typů profesionálních kompaktních počítačů. Navíc nabízí i možnosti efektivního uspořádání kabeláže.

 • Nezávislé na softwaru

  Naše dotykové obrazovky jsou nezávislé na softwaru. Spolupracují s většinou komerčně dostupného softwaru pro dotykové obrazovky, včetně operačních systémů Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Připojení k počítači nebo notebooku pomocí portu USB.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat