Neznámé

Dotyková LCD obrazovka pro venkovní použití

  Dotyková LCD obrazovka pro venkovní použití

  Lepší venkovní interakce s uživateli

  Nabídněte svým divákům důležité informace nebo marketingová sdělení v ohromující kvalitě. Díky interaktivní dotykové obrazovce zaujmete zákazníky ještě více než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotyková LCD obrazovka pro venkovní použití

117 cm (46"), multimédia, Full HD BDT4651TO/02 Najít podobné výrobky

Lepší venkovní interakce s uživateli

s dotykovou obrazovkou Outdoor Totem pro více uživatelů

 • 2 dotykové body

  Vychutnejte si interaktivitu vícedotykové funkce. Nabízí výhody robustnější dotykové obrazovky a vícedotyková gesta, která umožňují využití univerzálnějšího dotykového softwaru.

 • Kapacitní dotyková obrazovka

  Tato kapacitní dotyková obrazovka je opatřena 5mm tvrzeným sklem. Proto se dokonale hodí k veřejnému použití a snadno se čistí.

 • Odolná vůči veškerému počasí

  Venkovní obrazovka Totem představuje dokonalý nástroj pro použití ve veřejných projekcích. Pozvěte své zákazníky nebo ukažte cestu. Tuto venkovní obrazovku Totem lze snadno využít v libovolném prostředí. Displej odolá veškerému počasí a bezpečně skryje i ochrání vaše vybavení. Integrované chlazení, ventilace a vytápění umožňují použití v jakémkoli podnebí.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Nezávislé na softwaru

  Naše dotykové obrazovky jsou nezávislé na softwaru. Spolupracují s většinou komerčně dostupného softwaru pro dotykové obrazovky, včetně operačních systémů Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Připojení k počítači nebo notebooku pomocí portu USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat