Neznámé

Dotykový LCD monitor

  Dotykový LCD monitor

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům informace v ohromující kvalitě. Díky kapacitní dotykové obrazovce zaujmete zákazníky ve veřejných prostorech ještě více než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový LCD monitor

107 cm (42"), multimédia, Full HD BDT4251VX/02 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

s robustní dotykovou obrazovkou pro více uživatelů

 • 2 dotykové body

  Vychutnejte si interaktivitu vícedotykové funkce. Nabízí výhody robustnější dotykové obrazovky a vícedotyková gesta, která umožňují využití univerzálnějšího dotykového softwaru.

 • Kapacitní dotyková obrazovka

  Tato kapacitní dotyková obrazovka je opatřena 5mm tvrzeným sklem. Proto se dokonale hodí k veřejnému použití a snadno se čistí.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Výrobky s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

 • Design stylového rámečku pro stylový vzhled

  Tenký rámeček propůjčuje dotykové obrazovce stylový vzhled a většinou dobře splývá s okolním prostředím.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Součástí instalací většiny dotykových obrazovek pro více uživatelů jsou obvykle profesionální počítače. Často dodávají veřejné projekci hloubku a zároveň s sebou nesou i změť kabelů. Tato dotyková obrazovka pro více uživatelů je v zadním krytu vybavena prostorem Smart insert, do něhož se vejde řada typů profesionálních kompaktních počítačů. Navíc nabízí i možnosti efektivního uspořádání kabeláže.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Nezávislé na softwaru

  Naše dotykové obrazovky jsou nezávislé na softwaru. Spolupracují s většinou komerčně dostupného softwaru pro dotykové obrazovky, včetně operačních systémů Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Připojení k počítači nebo notebooku pomocí portu USB.

 • Snímač teploty měří podmínky provozu

  Tato dotyková obrazovka pro více uživatelů obsahuje snímač teploty, který sleduje vnitřní podmínky. Pokud vnitřní teplota překoná nastavenou hodnotu, dojde automaticky ke spuštění dvou vestavěných ventilátorů, které displej ochladí na normální podmínky.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat