Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Lepší kontakt s diváky

  Nabídněte svým divákům důležité informace nebo marketingová sdělení v ohromující kvalitě obrazovky BDL4251VM/04. Interaktivní dotyková obrazovka přitáhne zákazníky ještě víc než dříve. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

107 cm (42"), multimédia, Full HD BDT4251VM/06 Najít podobné výrobky

Lepší kontakt s diváky

díky dotykové LCD obrazovce s úhlopříčkou 107 cm (42")

 • Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Vstup HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI poskytuje nekomprimované digitální připojení RGB ze zdroje na obrazovku. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP.

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

 • Jas se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám

  Úprava nastavení zobrazení podle okolních světelných podmínek bez zásahu uživatele.

 • Funkce pokročilé ochrany proti přetrvání obrazu

  Statické obrazy ponechané na obrazovce po delší dobu mohou zanechat na displejích LCD „stínové obrazy“ neboli přetrvání obrazu. Toto přetrvání obrazu na displejích LCD není sice trvalé, je však vhodné mu předcházet, zejména na místech, kde je obsah zobrazován nepřetržitě.

 • Vysoký jas pro ostřejší obraz

  700nitový panel se postará o ostřejší obraz i v místech s větším okolním světlem. Vaši diváci si mohou užívat lepší kvalitu obrazu tam, kde není přímé sluneční světlo, současně ale má větší jas než průměrné výrobky, čímž optimalizuje zážitek ze sledování.

 • 4 dotykové body

  4 dotykové body vám zajistí větší míru interaktivity. Ideální se hodí pro situaci, kdy potřebujete, aby aplikaci současně používal větší počet uživatelů než jeden. 4 dotykové body nabízí efektivní řešení za výjimečně výhodnou cenu.

 • Optical IR Touch

  Neviditelná infračervená mřížka na obrazovce zajistí úžasnou přesnost a krátkou reakční dobu, dokonce i při dotyku prstem, v rukavici nebo stylusem. Žádné rozmazané body.

 • Optické zpracování dotyku

  4 kamery, každá v jednom rohu displeje, se postarají o skvělou přesnost a rychlé optické zpracování dotyku, aniž by byl potřeba fyzický tlak. Dotyková obrazovka nabízí rychlou odezvu a požadovanou úroveň přesnosti bez ohledu na to, zda se použije holý prst, prst v rukavici nebo dokonce 4mm stylus.

 • Kompatibilní se všemi předními operačními systémy

  Naše dotykové displeje jsou nezávislé na softwaru a podporují operační systémy Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS a Linux.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat