Neznámé

LCD monitor

  LCD monitor

  Naprostý zážitek ve 3D

  Vaše sdělení v okouzlujícím 3D zobrazení s dokonalou kvalitou obrazu bez potřeby speciálních brýlí. Díky 28 zobrazením zapůsobíte natolik, že tomu diváci ani nebudou chtít věřit. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

107 cm (42"), Autostereoskopické 3D, Full HD BDL4251VS/00 Najít podobné výrobky

Naprostý zážitek ve 3D

bez nutnosti speciálních brýlí

 • Autostereoskopické 3D

  Autostereoskopické 3D

  Vychutnejte si fantastický 3D zážitek bez speciálních brýlí díky autostereoskopickému 3D efektu. Čočkovitá technologie zaručuje výjimečnou čistotu a hloubku a váš 3D zážitek je díky tomu ještě reálnější a příjemnější.

 • SmartPower pro úsporu energie

  SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • Vizualizace 3D obsahu

  S displejem jsou dodávány softwarové nástroje k přehrávání 3D obsahu a řízení parametrů 3D a 2D vizualizace. Je možné také vytvářet skutečný 3D obsah, a to za použití modulů plugin dostupných pro oblíbené softwarové balíky pro 3D animaci. Stávající 2D nebo stereoskopický obsah lze převést do formátu 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilní se stávajícími komprimačními nástroji a dodatečná šířka pásma je proto velmi malá.

 • 3D řešení systému

  Řešení systému je navrženo pro maximální opětovné použití obsahu a konceptů z 2D odvětví Signage. Klíčovým prvkem, který to umožňuje, je flexibilní formát 2D-plus-Depth, který dovoluje oddělit vytváření a vizualizaci obsahu. Renderovací jádro integrované v autostereoskopických 3D displejích podporuje unikátní formát obrazu Declipse, který umožňuje zajistit skutečný prostorový 3D efekt.

 • 3D a 2D displej se dvěma režimy

  Displej lze použít v široké řadě uplatnění, protože jej lze provozovat ve 2D i 3D režimu. Panel s vysokým rozlišením umožňuje dosáhnout skvělé kvality obrazu a věrného vyjádření barev v 2D i 3D režimu. Integrované renderovací jádro nabízí tvůrcům obsahu a koncovým uživatelům plnou kontrolu nad kvalitou a charakteristikami hloubkového efektu obrazu.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Profesionální počítače jsou součástí většiny veřejných prezentací. Jejich použití často způsobí zvýšení celkové hloubky displeje a změť kabelů. Proto jsme navrhli tento displej, který obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, kam se vejde mnoho malých profesionálních počítačů. Systém uspořádání kabeláže navíc nabízí skvělé řešení, díky němuž budou kabely vypadat úhledně a profesionálně.

 • Design stylového rámečku pro stylový vzhled

  Design stylového rámečku přidává veřejnému displeji stylový vzhled, takže snadno zapadne prakticky do každého prostředí. Tento design je též ideální pro vytvoření rastrových videostěn.

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat