Neznámé

Obrazovka HalO™

  Obrazovka HalO™

  Buďte vidět

  Kontrolujte své výdaje pomocí síťově ovladatelného 42" LCD monitoru Philips HalO™. Tento model nabízí řadu funkcí pro nejnáročnější aplikace a zaujme diváky nepřehlédnutelnou hrou barev na monitoru Philips HalO™. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Obrazovka HalO™

107 cm (42"), multimédia, Full HD BDL4230EC/00 Najít podobné výrobky

Buďte vidět

a nechte konkurenci za zády

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • Philips HalO™

  Nepřehlédnutelný prvek HalO™ má jedinečný a patentovaný design. Funkce HalO™ vytváří kolem reklamního obsahu rámeček, který může mít předem nastavenou barvu a nebo může barvu měnit automaticky. Díky tomu vaše reklama vystoupí z davu. Představuje ideální doplněk pro volnočasová centra, prodejní místa, herny, hotely, wellness centra a může sloužit jako médium pro řadu aplikací. Funkce HalO™ je zaměřena na uživatele, kteří chtějí své reklamě dodat neotřelý prvek.

 • Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

  Profesionální počítače jsou součástí většiny veřejných prezentací. Jejich použití často způsobí zvýšení hloubky veřejného displeje a změť kabelů. Tento veřejný displej obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, do kterého se vejde mnoho malých profesionálních počítačů. Navíc zabezpečí efektivní správu kabelů.

 • SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

 • Jas se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám

  Úprava nastavení zobrazení podle okolních světelných podmínek bez zásahu uživatele.

 • Funkce pokročilé ochrany proti přetrvání obrazu

  Statické obrazy ponechané na obrazovce po delší dobu mohou zanechat na displejích LCD „stínové obrazy“ neboli přetrvání obrazu. Toto přetrvání obrazu na displejích LCD není sice trvalé, je však vhodné mu předcházet, zejména na místech, kde je obsah zobrazován nepřetržitě.

 • Vzdálená správa a konfigurace prostřednictvím protokolu RS232

  Vzdálená správa umožňuje uživateli ovládat a upravovat displeje vzdáleně, prostřednictvím protokolu RS232. Pomocí příkazů CEC můžete kdykoli zcela kontrolovat všechny displeje ve své síti typu Signage.

 • Vyhovuje normám RoHS v péči o životní prostředí

  Výrobky s displejem společnosti Philips se vyrábějí v souladu s velmi přísnými normami týkajícími se omezení nebezpečných látek (RoHS), které omezují používání olova a jiných toxických látek poškozujících životní prostředí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat