Neznámé

zrcadlový televizor

  zrcadlový televizor

  Televizor, který odráží váš styl

  Zrcadlový televizor Philips s technologií Miravision je jedinečný výrobek kombinující praktické kvality stylového zrcadla s výhodami televizorů LCD s vysokým rozlišením pro vaše neustálé potěšení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Televizor, který odráží váš styl

Dokonalý zážitek z nového výrobku

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Jedinečný koncept Miravision: zrcadlo po vypnutí a televizor po zapnutí

  Technologie Miravision je jedinečná, neboť poskytuje praktické kvality stylového zrcadla, je-li vypnutá s výhodami LCD televizoru s vysokým rozlišením, je-li zapnutá.

 • Kompaktní a tenké provedení, které se hodí do každé místnosti

  Tento způsob provedení zdůrazňuje tenký a kompaktní vzhled, šetří místo a všude se vejde.

 • Přizpůsobitelný rám, který vyhovuje designu vašeho interiéru

  Protože nenajdete dva stejné styly, zrcadlový televizor má jednoduše demontovatelný a přizpůsobitelný rám, který vyhovuje jakémukoli interiéru. Jeho speciálně navržený nasazovací systém zjednoduší instalaci.

 • LCD displej WXGA s vysokým rozlišením 1366 x 768p

  Tento displej WXGA disponující nejmodernější technologií LCD obrazovek je vybaven širokoúhlým vysokým rozlišením 1366 x 768p pixelů. Poskytuje skvělý obraz bez blikání díky technologii Progressive Scan, s optimálním jasem a vynikajícími barvami. Tento živoucí a ostrý obraz vám nabídne vylepšený zážitek ze sledování.

 • Rozdělená obrazovka duálního displeje video/PC

  Funkce PBP rozdělí obrazovku na dvě části pro současné přehrávání počítačové grafiky na jedné polovině a obsahu videa na druhé.

 • Funkce obraz v obraze (PIP) umožňuje současně sledovat druhý zdroj

  Poskytuje možnost sledovat dva různé zdroje zároveň: buď dva zdroje videa anebo kombinaci dat a grafiky

 • Formát DVI-D přináší nejlepší digitální obraz.

  Vstup DVI-D slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací převodu digitálního signálu na analogový dosahuje perfektního přenosu obrazu. Díky nezkreslenému signálu se sníží blikání a obraz bude jasnější. Vstup DVI je plně zpětně kompatibilní se zdroji HDMI a navíc obsahuje ochranu proti kopírování HDCP.

 • Rozhraní vzdálené správy RS232

  Rozhraní vzdálené správy RS232 umožní současné ovládání několika různých výrobků jako vyspělé AV přijímače, DVD přehrávače, osvětlení, vytápění, větrání a systémy klimatizace.

 • Připraveno na zapuštěnou montáž

  Vylepšete si interiér zapuštěním televizoru do zdi díky zvláštnímu vybavení pro montáž zrcadlového televizoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat