Bezdrátová el. chůva HD In.Sight

  Bezdrátová el. chůva HD In.Sight

  Vždy nablízku dítěti

  Bezdrátová elektronická chůva HD Philips In.Sight vám umožní sledovat dítě odkudkoli na vašem chytrém telefonu/tabletu. Sledujte křišťálově čistý obraz ve vysokém rozlišení a využijte noční vidění, které umožňuje sledovat dítě i ve tmě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová el. chůva HD In.Sight

Sledujte odkudkoli, Funkce Hear & Speak, noční vidění, Pro chytrý telefon, tablet, Využívá technologii iVideon B120S/10 Najít podobné výrobky

Vždy nablízku dítěti

Sledujte odkudkoli z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu

 • Šifrované video pro zabezpečené připojení

  Šifrované video pro zabezpečené připojení

  Bezdrátová chůva In.Sight využívá vysoce zabezpečené šifrování, které vám za všech okolností zajistí soukromí. Bezdrátová chůva In.Sight používá jedinečný šifrovací klíč při každém jednotlivém připojení. Takto zajišťuje vysoce zabezpečené připojení pokaždé, když se díváte na své nejbližší.

 • Režim nočního vidění umožňuje vidět dítě jasně i ve tmě

  Režim nočního vidění umožňuje vidět dítě jasně i ve tmě

  Režim nočního vidění vám umožňuje podívat se na krásnou tvářičku vašeho dítěte ve tmě. Na chůvičce se zapne infračervené světlo, které ve tmě slouží k natáčení zřetelného černobílého videa. Režim nočního vidění se zapíná a vypíná automaticky nebo je můžete upravit ručně.

 • Elektronická chůva s podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domě

  Dopřejte si skutečně klidnou mysl s bezdrátovou elektronickou chůvou In.Sight. Dokáže se připojit prostřednictvím sítě Wi-Fi 802.11 bgn. Umístěte chůvu přímo do dětského pokoje a můžete své dítě sledovat a slyšet přímo z chytrého telefonu, ať jste právě kdekoli.

 • Poslouchejte své dítě průběžně, i když je telefon zamknutý

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight průběžně streamuje zvuk, dokonce i když je chytrý telefon zamknutý, vložený v doku nebo se nabíjí.

 • Rychlé a snadné nastavení elektronické chůvy Wi-Fi pomocí QR kódu

  S aplikací je nastavení jednoduché. Aplikace vygeneruje kód QR pro vaše domácí nastavení Wi-Fi. Pomocí kódu QR se monitorovací zařízení automaticky spáruje s vaší sítí Wi-Fi, ihned a bez problémů.

 • Napájecí kabely a monitor bez PVC a BFR

  Bezdrátová chůva HD In.Sight neobsahuje bromované zpomalovače hoření (BFR) ani polyvinylchlorid (PVC). Chůva splňuje přísné bezpečnostní normy pro kojenecké potřeby a je vysoce odolná, bezpečná a ekologická.

 • Okamžitý hovor s dítětem prostřednictvím chytrého telefonu

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight vám umožňuje hovořit na dítě, kdykoli chcete. Stačí stisknout tlačítko „hovořit“ na chytrém telefonu a zazpívat dítěti ukolébavku. Sledujte, jak usne při poslechu vašeho uklidňujícího hlasu.

 • Sdílení chův s jinými uživateli chytrých telefonů

  Sdílejte chůvičky se svým partnerem či partnerkou, přáteli a dokonce i se skutečnými chůvami. Aplikace také umožňuje sdílet jednotlivé chůvičky se dvěma dalšími uživateli, takže i ti získají přístup k živým videím a zvuku prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete dokonce provést aktualizaci a sdílet chůvičku až s 16 uživateli.

 • Výstraha na telefon při detekci hluku nebo pohybu

  Není možné předvídat, kdy by se vašemu dítěti mohlo něco stát. Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight je stále na stráži s nastavitelnou detekcí hluku a pohybu. Budete upozorněni pokaždé, když zjistí hluk nebo pohyb. Jakmile chůva zjistí pohyb nebo hluk, můžete automaticky obdržet výstražnou zprávu do chytrého telefonu.

 • Sledování v reálném čase se snímačem teploty a vlhkosti

  Snímač teploty a vlhkosti dětské chůvičky HD In.Sight zobrazuje stupeň teploty a úroveň vlhkosti na chytrém telefonu. Snímač vlhkosti měří úroveň vlhkosti, například pomocí detekce suchého vzduchu, který by mohl podráždit hrdlo dítěte. Aplikace vás dokonce upozorní v případě, že je teplota příliš vysoká nebo nízká.

Zobrazit všechny specifikace
 • Sledování živého obrazu v domácí síti Wi-Fi pomocí bezdrátového domácího monitoru In.Sight je bezplatné a neomezené. Sledování živého obrazu na dálku (prostřednictvím externí sítě Wi-Fi nebo sítě 3G) je pro neomezený počet relací rovněž bezplatné, délka jedné relace je však omezena na 5 minut.
 • Delší dálkové sledování a další prémiové funkce jsou k dispozici v rámci zakoupené aplikace. Tyto podmínky se mohou změnit.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat