Přenosný CD přehrávač

  Přenosný CD přehrávač

  Ochrana proti otřesům Jogproof

  CD přehrávač AX2301 si zamilujete. Srozumitelné ovládání, mnohostranné možnosti přehrávání CD, nepřerušená hudba a vše, co potřebujete k poslechu hudby při pohybu v podobě atraktivní, stříbrně kovové kapky.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ochrana proti otřesům Jogproof

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Digital Dynamic Bass Boost zajišťuje inteligentní zvýraznění basů při vysokých hlasitostech bez zkreslení a při nízkých hlasitostech bez omezení nejnižších kmitočtů. Složité elektronické obvody neustále sledují hlasitost a úroveň basů a provádí jejich přesné nastavení tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku a byla zajištěna optimální reprodukce basů. Výsledkem jsou dokonalé hluboké tóny bez ohledu na zvolenou hlasitost.

 • Funkce ESP pro hudbu bez přeskakování i za pohybu

  Funkce Electronic Skip Protection zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Při přehrávání disku CD je hudba neustále ukládána do vyrovnávací paměti přehrávače, kde je dočasně uložena. Je-li přístroj vystaven nárazu či otřesu, ať už náhodně nebo při sportování, hudba je bez přerušení reprodukována z vyrovnávací paměti, přičemž laserový paprsek znovu přejde k místu, kde došlo k přerušení načítání, a obnoví přehrávání s ukládáním do vyrovnávací paměti.

 • Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

  Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. Na jeden disk CD se vejde až 10 hodin hudby. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací - CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací - CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat