Radiobudík

  Radiobudík

  Mluvící budík s hlasovým potvrzením

  Zabírají méně místa a vypadají lépe než klasické radiobudíky, přesto fungují stejně spolehlivě.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mluvící budík s hlasovým potvrzením

 • Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

  Buzení zvukem oblíbeného rádia nebo signálem

  Probouzejte se za zvuků své oblíbené rádiové stanice nebo bzučákem. Stačí jen nastavit signál na radiobudíku Philips, abyste se vzbudili poslechem stanice, kterou jste poslouchali naposledy, nebo si vybrali buzení bzučákem. Jakmile nastane čas buzení, radiobudík Philips automaticky zapne stanici nebo spustí bzučák.

 • Dvojité buzení

  Dvojité buzení

  Audiosystém Philips přichází s dvěma časy buzení. Nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera.

 • Tuner VKV pro poslech rádia

  Tuner VKV pro poslech rádia
 • Signál budíku, který je jiný než ostatní

  Nastavení budíku, které přináší osvěžující změnu – buzení kohoutím kokrháním představuje vtipnou alternativu. Můžete se rozhodnout i pro buzení rádiem nebo tradiční signál budíku, stačí pomocí tlačítka nastavení budíku (Alarm Set) zvolit čas a typ signálu pro buzení. Po výběru kohoutího kokrhání se na displeji zobrazí symbol kohouta. V demo režimu si můžete zvuk poslechnout na zkoušku. Plamenné kohoutí kokrhání vám projasní ráno a přinese do denní rutiny trochu legrace.

 • Hlasové potvrzení pro přesné nastavení času a budíku

  Funkce Hlasové potvrzení pomocí syntetického hlasu označí funkci, kterou právě u budíku používáte. Po stisknutí tlačítka na budíku se ozve hlasové potvrzení „Set Time“ (Nastavení času), „Set Alarm“ (Nastavení budíku) nebo „Alarm On/Off“ (Zapnutí/vypnutí buzení) jako ověření, že jste vybrali požadovanou funkci. S hlasovým potvrzením již neuděláte chybu při nastavení času buzení nebo aktivaci budíku. Teď už budete vždy všude včas!

 • Zobrazení času buzení indikuje nastavený čas buzení

  Funkce Zobrazení času buzení zajišťuje, že budete mít vždy na očích aktuální čas i čas nastavený pro buzení. Trvalé zobrazení eliminuje potřebu stisku tlačítka ke kontrole zapnutí a nastavení budíku. Zobrazený čas buzení vás ujistí, že budík byl nastaven správně a že budete vzbuzeni v požadovanou dobu.

 • Indikace vybitých baterií upozorní, že je třeba baterie vyměnit.

  Budete vědět, kdy je třeba dobít nebo vyměnit baterie.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat