Softone

Svíčka

  Softone

  Svíčka

  Měkké a jemné okolní osvětlení

  Již žádné tvrdé a nepřitažlivé světlo – úsporné zářivky Softone nabízejí měkké okolní osvětlení, které je ohleduplné k očím. K dispozici jsou světelné efekty vhodné pro různé pokoje a příležitosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Svíčka

8 W (40 W), Malá objímka, Teplé bílé 872790026088525 Najít podobné výrobky

Měkké a jemné okolní osvětlení

Vytváří prostředí, které odpovídá vaší náladě

 • Uhlíková stopa

  Úsporné zářivky redukují energetickou náročnost vašeho domova, což neznamená pouze nižší účet za energii, ale také nižší emise uhlíku (CO2) pocházející od vašeho dodavatele energie. Společně zlepšujeme prostředí, ve kterém žijeme.

 • Šetřete energii, jakmile zapnete vypínač

  Všechny úsporné zářivky společnosti Philips šetří energii, jakmile zapnete vypínač. Během životnosti spotřebují méně energie v kW, a proto znamenají také nižší účty za energii. Úroveň úspory energie se liší podle typu a technologie zářivky.

 • Dostupné v teplém odstínu bílé (2700 K)

  Žárovky Philips jsou dostupné v teplém odstínu bílé (2700 K), který je srovnatelný s klasickou žárovkou. Teplota světla žárovky se udává v kelvinech (K).

 • Parametrům na obalech společnosti Philips můžete věřit

  Společnost Philips slibům ohledně výkonu svých svítidel dostává. Parametrům světelného výkonu, životnosti a příkonového ekvivalentu běžných žárovek na obalech společnosti Philips můžete věřit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat