White

  White

  Automatizujte svá světla

  Přidejte bílou žárovku Philips Hue do svého systému a dopřejte si doma teplé bílé osvětlení, které můžete ztlumit a ovládat na dálku. Využijte automatické ovládání světel a vyvolejte dojem, že jste doma, i když doma nejste, nebo nastavujte časovače. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Automatizujte svá světla

pro snadné ovládání a pohodlí

 • Chytré ovládání doma i mimo domov

  Chytré ovládání doma i mimo domov

  Pomocí aplikací Philips Hue pro systémy iOS a Android můžete světla ovládat dálkově, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zkontrolujte, jestli jste nezapomněli zhasnout při odchodu z domova, a rozsviťte, když zůstanete dlouho v práci.

 • Nastavte si časovač pro vaše pohodlí

  Nastavte si časovač pro vaše pohodlí

  Díky osvětlení Philips Hue se pomocí funkce rozvrhu v aplikaci Philips Hue můžete tvářit, že jste doma, i když nejste. Nastavte světla tak, aby se zapnula v předvolený čas, takže při vašem návratu domů budou svítit. Můžete také nastavit, aby se v různých místnostech světla zapínala v různé denní doby. A v noci je samozřejmě možné světla nastavit tak, aby se postupně zhasínala, takže se nebudete muset nikdy bát, jestli jste někde nenechali rozsvíceno.

 • Ztlumení bez nutnosti instalace

  Ztlumení bez nutnosti instalace

  Vyzkoušejte garantované jemné ztlumení světla se systémem Philips Hue. Ani příliš zářivé, ani příliš tmavé – přesně podle vašich představ. Obejdete se bez kabelů, elektrikáře a náročné montáže.

 • Ovládejte světla podle svých představ

  Ovládejte světla podle svých představ

  Připojte svá světla Philips Hue k můstku a pusťte se do objevování jejich nekonečných možností. Ovládejte světla z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue nebo doplňte do systému spínače, které budou světla aktivovat. Vychutnejte si osvětlení Philips Hue naplno díky časovačům, upozorněním, výstrahám a dalším funkcím. Philips Hue funguje i s technologiemi Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home, které vám umožní ovládat světla hlasem.

 • Vyžaduje můstek Philips Hue

  Vyžaduje můstek Philips Hue

  Připojte světla Philips Hue k můstku, abyste je mohli ovládat ze smartphonu nebo tabletu pomocí aplikace Philips Hue.

 • Bezdrátově ovladatelná žárovka LED

  Bezdrátově ovladatelná žárovka LED

  Žárovku LED můžete ovládat bezdrátově, pokud ji připojíte k můstku Philips Hue nebo k přepínači ztlumení Philips Hue.

 • Stmívatelná pouze s kompatibilními zařízeními Philips Hue

  Tento výrobek je stmívatelný pouze v případě, že je připojen k můstku Philips Hue nebo ke kompatibilnímu zařízení Philips Hue.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat