Osobní bezdrátové osvětlení

  Osobní bezdrátové osvětlení

  Vaše osobní záře pro každou příležitost

  Rozšiřte svůj systém osvětlení Hue o další žárovky GU10. Vše, co potřebujete, je můstek ze základní sady. Hrajte si s tóny, kontrastem, bílým světlem a spektrem barev a vytvořte dokonalou zářivou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Osobní bezdrátové osvětlení

Hue – barevné a bílé světlo, Žárovka (patice GU10), 1 x svítidlo LED, patice GU10, 6, 5 W, Ovládání mobilním zařízením 8718291724469 Najít podobné výrobky

Vaše osobní záře pro každou příležitost

Světelné aranžmá kontrolované aplikací během okamžiku

 • Odborníky vyvinuté světelné nastavení, které vám pomůže se soustředit

  Odborníky vyvinuté světelné nastavení, které vám pomůže se soustředit

  Zvolte nastavení „Concentrate“ a všechny vámi vybrané žárovky LED se změní na tón a jas, který vám pomůže udržet soustředění a pozornost. Toto světelné nastavení jsme otestovali ve škole a dětem opravdu pomohlo se zlepšit.

 • Přednastavte si teplotu světla, aby energizovala vaše tělo i mysl

  Přednastavte si teplotu světla, aby energizovala vaše tělo i mysl

  Zvolte nastavení „Energize“ a všechny vybrané žárovky vás zalijí jasným a zářivým světlem a zvýší vaši energetickou hladinu. Dokonale se hodí pro chvíle, kdy už vám dochází baterky.

 • Použijte časovač k nastavení alarmů a postupné změně světla.

  Použijte časovač k nastavení alarmů a postupné změně světla.

  Funkce časovače vám umožňuje v průběhu času postupně měnit světla. Použijte technologii Hue jako ranní budíček, který vás probudí pomalu a daleko příjemněji než běžný budík. Časovač můžete také použít, chcete-li svítidla vypínat postupně, což vám pomůže přirozeně usnout. Nebo jednoduše nastavte světla, aby se zapnula v aktuálním okamžiku, například když se vracíte domů, takže světla budou v době vašeho příjezdu již svítit.

 • Nastavte světlo na dokonale vyladěnou bílou pro čtení

  Nastavte světlo na dokonale vyladěnou bílou pro čtení

  Vyberte nastavení „Reading“ a všechny vámi vybrané žárovky změní světlo na bílé s intenzitou, která se dokonale hodí pro čtení. Stačí se dotknout tlačítka a četba se stane radostí.

 • Nastavte svá světla na uklidňující, měkký tón, který vám pomůže se uvolnit

  Nastavte svá světla na uklidňující, měkký tón, který vám pomůže se uvolnit

  Vyberte nastavení „Relax“ a vámi vybrané žárovky změní světlo na měkké, s uklidňující září. Je perfektním lékem na hektický den a skvělou omluvou, proč si dát nohy nahoru.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Skvělé na přístupu ke světlům přes webový prohlížeč je to, že při ovládání domácího osvětlení nemusíte být doma. To znamená, že zařízení Hue vám může posloužit nejen jako světlo, ale také jako hlídací pes. Pokud například musíte zůstat v kanceláři, ale chcete, aby to vypadalo, že jste doma, stačí světla zapnout z nabídky vaší obrazovky. Nebo když jste na dovolené a máte přístup k internetu, můžete zařídit, aby to vypadalo, že jste z domu vůbec neodjeli.

 • Udělejte ze svých fotografií paletu barev pro vaše světla

  Udělejte ze svých fotografií paletu barev pro vaše světla

  Vyberte si fotografii ze svého chytrého zařízení nebo použijte snímek, který jste právě pořídili. Na obrazovce uvidíte ukazatele, které reprezentují každou z vašich bezdrátových žárovek. Přetáhněte ukazatel na barvu ve vaší fotografii a žárovka Hue se okamžitě změní na tuto barvu. Do kteréhokoli chytrého zařízení s podporou Hue si také můžete uložit své oblíbené scény. Díky tomu k nim pak budete mít přístup kdykoli – stačí klepnout prstem. A nejen to. Máte také možnost sdílet scény s komunitou Hue nebo uložit scénu vytvořenou některým z uživatelů Hue.

 • Připojte až 50 svítidel a ovládejte je pomocí chytrého zařízení

  Most Hue je místem, kde se dějí všechny ty důmyslné věci. Jde o „most“ mezi žárovkami a aplikací vašeho chytrého telefonu, který dokáže propojit až 50 žárovek najednou. Jakmile máte žárovky nainstalovány, stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Při prvním otevření aplikace vyhledá váš most a spojí jej se svítidly. Poté můžete aplikaci používat k ovládání bezdrátových žárovek.

 • Vytvořte si účet a mějte přístup ke svým světlům odkudkoli

  Jen proto, že nejste doma, neznamená, že si nemůžete užít světla podle vlastních preferencí. Díky účtu Hue budete moci získat přístup k vašim bezdrátovým světlům odkudkoli ve světě prostřednictvím webového vyhledávače nebo aplikace. Vytvořit si účet je snadné. (www.meethue.com) Stačí vám uživatelské jméno a heslo a jste připraveni. Jediné, co při prvním přihlášení do nabídky Hue požadujeme, je připojení k vaší domácí síti Wi-Fi. Takto můžeme propojit váš most s vaším účtem.

 • 16 milionů barev ze žárovky připojené k internetu

  Technologie uvnitř každé bezdrátové LED žárovky je poněkud speciální. Dokáže zobrazit různé tóny bílého světla – od teplé žlutobílé až po zářivou modrobílou. Umí také znova vytvořit jakoukoli barvu spektra. Žárovky Hue se dokonale přizpůsobí vašemu domovu. Stačí si vybrat upřednostňované závity nebo svítidla a žárovky do nich našroubovat. Poté zapněte vypínač a je to. Opravdu je to takhle snadné.

 • Technologie ZigBee vám dovoluje aktualizovat světla bezdrátově

  Technologii Hue neustále zdokonalujeme a aktualizujeme, aby byla ještě užitečnější. Chceme také zajistit, abyste mohli využít veškeré budoucí aktualizace a vylepšení. Technologie Hue funguje na síti ZigBee, která zajišťuje bezpečnost a spolehlivost systému ovládání vašich světel. Znamená to také, že lze bezdrátově provádět veškeré aktualizace softwaru a firmwaru, a to přímo do vašich žárovek.

Zobrazit všechny specifikace
 • Provoz vyžaduje zařízení Hue Bridge (je součástí startovacího balíčku).

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat