Economy

Trubicová úsporná zářivka

  Economy

  Trubicová úsporná zářivka

  Malé výdaje, velké úspory

  Pokud chcete základní úspornou zářivku v kompaktním provedení, pak je tato žárovka Philips Economy tou nejlepší volbou z hlediska „poměru cena/výkon“. Vydrží až 6 let a jedná se o kompaktní zářivku, která ušetří až 80 % energie a peněz. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Economy Trubicová úsporná zářivka

11 W (53 W), Patice E14, Odstín chladného denního světla 8718291658559 Najít podobné výrobky

Malé výdaje, velké úspory

Kvalita Philips za rozumnou cenu

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Tato zářivka spotřebovává až o 80 % méně energie než tradiční zdroje světla, takže vám pomůže ušetřit výdaje za elektřinu a zároveň budete ohleduplní k životnímu prostředí.

 • Dlouhá životnost – až 6 let

  Dlouhá životnost – až 6 let

  Úsporné zářivky Philips jsou navrženy tak, aby vydržely. Díky životnosti až 6 let si můžete ušetřit starosti a náklady spojené s častou výměnou zářivek a zároveň rok za rokem šetřit energii.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte zbytky lampy, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat