LED

Bodová

  LED

  Bodová

  Odolné bodové osvětlení se zaměřeným jasným paprskem

  Bodová světla Philips LED poskytují jasný zaměřený paprsek, výjimečně dlouhou životnost a výrazné energetické úspory. Jsou ideální volbou pro výměnu, pokud potřebujete dlouhodobý výkon 35W bodového světla s objímkou GU5.3. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED Bodová

5, 5 W (35 W), Kryt GU5.3, Hřejivě bílá 8718291192824 Najít podobné výrobky

Odolné bodové osvětlení se zaměřeným jasným paprskem

Vyhněte se problémům s neustálými výměnami bodových světel

 • Vyhněte se problémům s neustálými výměnami

  Vyhněte se problémům s neustálými výměnami

  Bodová světla Philips LED jsou trvanlivou alternativou halogenových bodových světel: můžete je nainstalovat a zapomenout na ně, protože jejich krásné světelné paprsky budou zářit ještě mnoho příštích let.

 • Vysoké podání barev (CRI >80) pro živoucí barvy

  Vysoké podání barev (CRI >80) pro živoucí barvy

  Index podání barev (CRI) popisuje vliv světelného zdroje na vzhled světla. Přirozené venkovní světlo má CRI 100 a slouží jako standard pro porovnávání s  jiným libovolným světelným zdrojem. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80. Blíží se tedy hodnotě slunce a odrážejí barvy věrným a přirozeným způsobem.

 • Velmi nízká spotřeba energie; úspora nejméně 80 %

  Velmi nízká spotřeba energie; úspora nejméně 80 %

  Pokud vyměníte tradiční žárovky za alternativní žárovky Philips LED, dosáhnete okamžitých a výrazných úspor energie a zároveň přispějete k trvale udržitelné planetě.

 • Životnost až 20 let

  Životnost až 20 let

  Vzhledem k životnosti až 20 000 hodin zajistí tato žárovka Philips LED požadovanou atmosféru po dobu až 20 let.*

 • 36º halogenový světelný paprsek

  36º halogenový světelný paprsek

  Toto bodové světlo LED nabízí dobře známý zaměřený světelný výstup srovnatelný se vzhledem i pocitem z halogenových bodových světel. Lze je použít jako bodové i univerzální osvětlení.

 • Opravdu teplé bílé světlo jako u žárovky (2 700 K)

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují teplé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji.

 • Kompatibilní se všemi stávajícími transformátory

  Díky svému čistému a elegantnímu designu je toto bodové světlo Philips LED kompatibilní se všemi stávajícími transformátory, takže je můžete bez problémů použít pro výměnu současných bodových světel.**

 • Hladký povrch a velmi kvalitní povrchová úprava

  Toto bodové světlo LED je předurčeno pro dlouhou životnost a nabízí všechny nejnovější inovace v provedení z vysoce kvalitních materiálů. Představuje opravdu dokonalou volbu pro současná svítidla.

Zobrazit všechny specifikace
 • * Údaj vychází z průměrného používání 3 hodiny denně
 • **Tato žárovka splňuje předpisy EMC při použití v kombinaci s vysoce kvalitním elektronickým transformátorem, jako je například transformátor Philips CERTALINE 60. Výkon se může lišit podle toho, jaký transformátor se k činnosti žárovky používá.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat