Genie

Trubicová úsporná zářivka

  Genie

  Trubicová úsporná zářivka

  Malé, výkonné a krásné světlo

  Náklady na tuto žárovku Philips se vrátí během prvního roku a poté již jen stále snižuje účty za energii. Je dost malá, takže se snadno vejde kamkoli do domácnosti, kde je třeba mimořádně jasné světlo. Není divu, že jde o nejprodávanější úspornou žárovku v Evropě! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Genie Trubicová úsporná zářivka

11 W, Odstín chladného denního světla, Patice E27 871150080106710 Najít podobné výrobky

Malé, výkonné a krásné světlo

Vysoce kvalitní a úsporné světlo, kompaktní design

 • Úspora energie a peněz až 80 %

  Tato úsporná zářivka umožňuje ušetřit až 80 % energie a peněz ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte šetřit ihned.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat