Circular

Kruhová úsporná zářivka

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500317056/8711500317056_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Circular

  Kruhová úsporná zářivka

  Opravdu účinná kruhová zářivka

  Úsporné kruhové zářivky Philips mají speciální tvar, určený pro speciální použití. Jsou nízké a vejdou se do mělkých míst. Ušetří až 80 % energie a peněz. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Circular Kruhová úsporná zářivka

24 W (118 W), Patice E27, Odstín chladného denního světla 8711500317056 Najít podobné výrobky

Opravdu účinná kruhová zářivka

Vynikající rozptýlení světla

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Tato zářivka spotřebovává až o 80 % méně energie než tradiční zdroje světla, takže vám pomůže ušetřit výdaje za elektřinu a zároveň budete ohleduplní k životnímu prostředí.

 • Dlouhá životnost – až 6 let

  Dlouhá životnost – až 6 let

  Úsporné zářivky Philips jsou navrženy tak, aby vydržely. Díky životnosti až 6 let si můžete ušetřit starosti a náklady spojené s častou výměnou zářivek a zároveň rok za rokem šetřit energii.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte zbytky lampy, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat