Softone

Svíčková úsporná zářivka

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8710163405247/8710163405247_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Softone

  Svíčková úsporná zářivka

  Zažijte měkčí světlo

  Tato úsporná zářivka Philips Softone poskytuje hřejivé, měkké světlo, které je ohleduplné k očím. Vytváří útulnou atmosféru. Vzhledem ke své 10leté životnosti vám tato zářivka s nízkou spotřebou bude šetřit peníze a zároveň nádherně doplní vaše svítidla. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Svíčková úsporná zářivka

5 W (21 W), E14, Teplá bílá, Nestmívatelné 8710163405247 Najít podobné výrobky

Zažijte měkčí světlo

Vytvořte si hřejivé, přívětivé prostředí

 • Vypadá jako běžná svíčková žárovka

  Vypadá jako běžná svíčková žárovka

  Tato zářivka kombinuje úspornou technologii s elegantním, tradičním vzhledem a pocitem. Je ideální pro celkové osvětlení domova, které nádherně doplní vaše svítidla.

 • Měkké světlo šetrné k očím

  Měkké světlo šetrné k očím

  Úsporné zářivky z řady Philips Softone jsou navrženy tak, aby poskytovaly jemné, rozptýlené světlo, které je dokonale vhodné pro celkové osvětlení domova. Můžete si zvolit různé teploty barev a vytvořit tak atmosféru podle přání.

 • Ušetří až 80 % energie

  Ušetří až 80 % energie

  Tato zářivka spotřebovává až o 80 % méně energie než tradiční zdroje světla, takže vám pomůže ušetřit výdaje za elektřinu a zároveň budete ohleduplní k životnímu prostředí.

 • Dlouhá životnost – až 10 let

  Dlouhá životnost – až 10 let

  Úsporné zářivky Philips jsou navrženy tak, aby vydržely. Díky životnosti až 10 let si můžete ušetřit starosti a náklady spojené s častou výměnou zářivek a zároveň rok za rokem šetřit energii.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte zbytky lampy, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat