Tornado

Spirálová úsporná zářivka

  Tornado

  Spirálová úsporná zářivka

  Okamžitý jas

  Díky mimořádnému jasu žárovky Tornado vypadají barvy živěji. Tato žárovka od společnosti Philips se okamžitě rozsvítí a díky kompaktnímu provedení se vejde kamkoli. Ve srovnání s klasickou žárovkou vám bude šetřit peníze po dobu až 10 let*. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Spirálová úsporná zářivka

20 W, Teplá bílá, Patice E27 871016339470110 Najít podobné výrobky

Okamžitý jas

Okamžitě jasné světlo, při němž vypadají barvy živěji;

 • Úspora energie a peněz až 80 %

  Tato úsporná zářivka umožňuje ušetřit až 80 % energie a peněz ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte šetřit ihned.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat