Tornado

Spirálová úsporná zářivka

  Tornado

  Spirálová úsporná zářivka

  Nejmenší a nejjasnější s úsporou energie

  Tornado je nejmenší a nejvýkonnější úsporná zářivka společnosti Philips. Tato skvělá zářivka je mimořádně kompaktní, vydává více světla a šetří až 81 % energie. A nejlepší je, že se hodí téměř do jakéhokoli svítidla! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Spirálová úsporná zářivka

8 W (42 W), Malá objímka, Odstín chladného denního světla 871016321429010 Najít podobné výrobky

Nejmenší a nejjasnější s úsporou energie

Malá velikostí, velká výkonem

 • Velmi vysoký světelný výstup

  Světelný výkon těchto zářivek Philips je vyšší než u většiny standardních úsporných zářivek. Poskytují vysoký světelný tok, který potřebujete pro své aktivity, například čtení oblíbených knih nebo pomoc dětem s domácími úkoly.

 • Životnost až 12 let

  Moderní technologie zajišťují delší životnost než u standardních žárovek. Při životnosti 12 let nahrazuje jedna úsporná zářivka Philips 12 standardních žárovek. Proto šetří peníze a vydrží déle, rok za rokem. Životnost je vypočítána za základě průměrného použití 2,7 h denně neboli 1 000 h ročně. Tato průměrná hodnota je ovlivněna použitím v různých ročních obdobích (v zimě je víc tma než v létě), počasím (slunečný nebo deštivý, zamračený den) a místností, ve které je zářivka použita (krátké použití v koupelně nebo dlouhé použití v obýváku).

 • Úspora energie a peněz až 81 %

  Tato úsporná zářivka umožňuje ušetřit až 81 % energie a peněz ve srovnání se standardní žárovkou. Zaplatí se a šetří peníze rok co rok. Snižte svůj účet za energii a začněte šetřit ihned.

Zobrazit všechny specifikace
 • Při rozbití lampy je extrémně malá pravděpodobnost dopadu na zdraví. Pokud se lampa rozbije, vyvětrejte místnost na 30 minut a odstraňte její zbytky, nejlépe v rukavicích. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a zaneste je do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
 • * Kompaktní zářivky jsou považovány za nebezpečný odpad a je třeba je likvidovat v místním sběrném místě, odkud budou předány k recyklaci. V rámci evropských předpisů pro osvětlovací prvky byla vytvořena infrastruktura organizací zajišťujících recyklaci rtuti a dalších kovů, skla apod.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat