Iris

  Nabarvěte svůj svět pomocí světla

  Ať to mají být čisté barvy denního světla nebo zlatavé odstíny podzimního lesa, rozšiřovací sada Philips friends of hue Iris Clear vám umožní vytvořit si doma ideální náladu osvětlení pomocí chytrého telefonu či jiných chytrých zařízení. Obarvěte svůj svět světlem.

 • Nabarvěte svůj svět pomocí světla

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nabarvěte svůj svět pomocí světla

 • Ovládejte z chytrých zařízení iOS a Android

  Jednoduše synchronizujte osvětlení stávajícího můstku Philips hue. Jakmile to uděláte, můžete osvětlení ovládat bezdrátově odkudkoli ze svého domova. Z obýváku, od jídelního stolu nebo z ložnice, vaše chytré zařízení dokáže ovládat jakékoli světlo připojené k můstku.

 • Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel

  Ke stávajícímu můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými rozšiřujícími sadami a začněte přidávat v libovolné kombinaci žárovky Philips hue nebo výrobky Philips Friends of hue. Klepnutím prstu můžete nyní ovládat jakékoli připojené osvětlení u vás doma.

 • Vytvořte si světelná nastavení podle svého oblíbeného obrazu

  Vytvořte si pomocí oblíbeného obrazu scénu v dokonalých barvách pro speciální příležitosti. Vraťte se v čase a oživte ty chvíle: nahrajte vlastní obrázek a nalaďte světla podle něj. Přidejte až 50 světel do každého nastavení a vzpomínky vám ožijí pod rukama.

 • Využijte světlo, aby vám pomohlo při usínání a vstávání

  Funkce časovače vám umožňuje nejen nastavit, kdy se výrobek z řady Friends of hue spustí – aby vám posvítil, když se večer vracíte domů. Umožní vám také postupně časem měnit osvětlení. S její pomocí můžete svůj výrobek z řady Friends of hue proměnit na světelný budík. Přednastavte jej na postupné zvyšování intenzity jasu, aby vás jemně a nenásilně probudil ze spánku – ne jako běžný budík, který začne náhle pípat nebo zvonit. Večer můžete nastavit časovač tak, aby postupně vypínal světlo, které vám pomůže přirozeně usnout.

 • Užívejte si efekty světelné dynamiky synchronizované s danou chvílí

  Ekosystém hue je zcela otevřený vývojářům. V této komunitě neustále roste počet vznikajících aplikací pro barevné tóny. Díky tomu se rodí kreativní a dynamická osvětlovací schémata, která otvírají nové možnosti synchronizace světel s oblíbenou hudbou, aby se rozjela pořádná party.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Zařiďte, aby to vypadalo, že jste doma, i když nejste. Nastavte naplánované alarmy nebo využijte časovače, které budou světla zapínat a vypínat v pevně stanovenou nebo náhodnou dobu. Díky přístupu online můžete také domácí osvětlení ovládat přímo prostřednictvím aplikace na svém chytrém zařízení. Povolte v aplikaci funkci geofencing a vaše světla se budou automaticky zapínat a vypínat, když vejdete z domu nebo jej opustíte. Pro vaše pohodlí a klid – ať jste kdekoli.

 • Svoboda umístění, bez problémů ladí s vašimi interiéry

  Osvětlení Philips Friends of hue Iris je navrženo tak, aby vytvářelo nepřímé osvětlení prostoru a představuje perfektní způsob, jak doma zvýraznit oblíbený kus nábytku nebo architektonický prvek. Díky nadčasovému a výraznému designu jej můžete umístit na podlahu nebo na oblíbená nábytek a přirozeně zapadne do vašeho interiéru. A protože jde o výrobek, který se jednoduše zapojí, lze jej snadno přemísťovat všude tam, kde je po ruce zásuvka.

 • Díky různobarevnému světlu může být váš domov pokaždé jiný

  Vyberte si ze 16 miliónů barev, aby vaše osvětlení odpovídalo danému okamžiku. Obohaťte svůj domov akcenty. Osvětlete prostor barevným tónem. Nebo pusťte na stěny úžasné barevné odstíny.

 • To pravé množství světla

  Umístěte osvětlení Philips Friends of hue Iris přesně tam, kde je potřebujete. Zvýrazněte své oblíbené místo pomocí výstupu až 210 lumenů. Uberte na intenzitě a míchejte měkké tóny, abyste dosáhli plynulého světelného efektu přes celou místnost.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat