Nepřímé osvětlení

  Nepřímé osvětlení

  Nabarvěte svůj svět pomocí světla

  Počáteční sada Philips friends of hue LightStrips vám umožní vytvořit si doma ideální atmosféru osvětlení pomocí chytrého telefonu či jiných chytrých zařízení. Vytvořte jeden rozměr navíc pro architektonické prvky nebo prostor za předměty. Můžete ohýbat, tvarovat nebo kroutit – je to na vás. Zobrazit všechny výhody

 • Nabarvěte svůj svět pomocí světla

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Personal Wireless Lighting Nepřímé osvětlení

LightStrips Starter.com, čiré, LED 7199251PH Najít podobné výrobky

Nabarvěte svůj svět pomocí světla

 • Ovládejte z chytrých zařízení iOS a Android

  Ovládejte z chytrých zařízení iOS a Android

  Můstek Philips hue umožňuje osvětlení ovládat bezdrátově odkudkoli ze svého domova. Z obýváku, od jídelního stolu nebo z ložnice, vaše chytré zařízení dokáže ovládat jakékoli světlo připojené k můstku.

 • Vždy aktuální

  Vždy aktuální

  Osvětlení Philips hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. Systém neustále obohacují nové funkce a zlepšení. Aktualizace softwaru i firmwaru probíhají bezdrátově a bez potíží, přímo na výrobek hue.

 • Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  Připojte až 50 žárovek a svítidel hue

  K můstku Philips hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips hue. Osvětlení pak můžete ovládat jediným dotykem prstu prostřednictvím intuitivní aplikace Philips hue pro chytrá zařízení iOS a Android.

 • Vytvořte si světelná nastavení podle svého oblíbeného obrazu

  Vytvořte si světelná nastavení podle svého oblíbeného obrazu

  Vytvořte si pomocí oblíbeného obrazu scénu v dokonalých barvách pro speciální příležitosti. Vraťte se v čase a oživte ty chvíle: nahrajte vlastní obrázek a nalaďte světla podle něj. Přidejte až 50 světel do každého nastavení a vzpomínky vám ožijí pod rukama.

 • Využijte světlo, aby vám pomohlo při usínání a vstávání

  Využijte světlo, aby vám pomohlo při usínání a vstávání

  Funkce časovače vám umožňuje nejen nastavit, kdy se výrobek z řady Friends of hue spustí – aby vám posvítil, když se večer vracíte domů. Umožní vám také postupně časem měnit osvětlení. S její pomocí můžete svůj výrobek z řady Friends of hue proměnit na světelný budík. Přednastavte jej na postupné zvyšování intenzity jasu, aby vás jemně a nenásilně probudil ze spánku – ne jako běžný budík, který začne náhle pípat nebo zvonit. Večer můžete nastavit časovač tak, aby postupně vypínal světlo, které vám pomůže přirozeně usnout.

 • Užívejte si efekty světelné dynamiky synchronizované s danou chvílí

  Užívejte si efekty světelné dynamiky synchronizované s danou chvílí

  Ekosystém hue je zcela otevřený vývojářům. V této komunitě neustále roste počet vznikajících aplikací pro barevné tóny. Díky tomu se rodí kreativní a dynamická osvětlovací schémata, která otvírají nové možnosti synchronizace světel s oblíbenou hudbou, aby se rozjela pořádná party.

 • Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Nastavte zapínání a vypínání světel v době, kdy nejste doma

  Zařiďte, aby to vypadalo, že jste doma, i když nejste. Nastavte naplánované alarmy nebo využijte časovače, které budou světla zapínat a vypínat v pevně stanovenou nebo náhodnou dobu. Díky přístupu online můžete také domácí osvětlení ovládat přímo prostřednictvím aplikace na svém chytrém zařízení. Povolte v aplikaci funkci geofencing a vaše světla se budou automaticky zapínat a vypínat, když vejdete z domu nebo jej opustíte. Pro vaše pohodlí a klid – ať jste kdekoli.

 • Dokonalá flexibilita umístění

  Dokonalá flexibilita umístění

  Ohýbejte, tvarujte a upevňujte světla Friends of hue LightStrips tak, abyste dali vyniknout nábytku a vytvořili nové světelné efekty. Díky integrované lepicí vrstvě na světelném pásku Friends of hue LightStrips je snadné výrobek upevnit kamkoli a na jakýkoli kus nábytku.

 • Snadná úprava velikosti. Pro maximální svobodu

  Snadná úprava velikosti. Pro maximální svobodu

  Osvětlení Friend of hue LightStrips přináší do světa domácího osvětlení naprostou svobodu designu. Pro větší pohodlí se tyto flexibilní 2m pásky dodávají se značkami pro zkrácení, které slouží jako pomůcka při úpravě velikosti pro konkrétní použití.

 • Díky různobarevnému světlu může být váš domov pokaždé jiný

  Díky různobarevnému světlu může být váš domov pokaždé jiný

  Vyberte si ze 16 miliónů barev, aby vaše osvětlení odpovídalo danému okamžiku. Obohaťte svůj domov akcenty. Osvětlete prostor barevným tónem. Nebo pusťte na stěny úžasné barevné odstíny.

 • To pravé množství světla

  To pravé množství světla

  Umístěte osvětlení Philips Friends of hue LightStrips přesně tam, kde je potřebujete. Zvýrazněte své oblíbené místo pomocí výstupu až 120 lumenů. Uberte na intenzitě a míchejte měkké tóny, abyste dosáhli plynulého světelného efektu přes celou místnost.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat