Příslušenství

  Příslušenství

  Nasměrujte si světlo, kamkoli potřebujete

  Posviťte si více, kdykoli a kdekoli potřebujete. Orientační světlo Philips je napájeno bateriemi, je malé a můžete jej používat kdekoli ve svém domě. Hřejivé bílé diody LED jsou úsporné, dlouho vydrží a mají funkci automatického vypnutí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nasměrujte si světlo, kamkoli potřebujete

Pohodlné přenosné světlo pro váš domov

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do svítidla můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

 • Lehká a přenosná pro úplnou flexibilitu

  Díky své malé váze a provozu na baterie lze tuto přenosnou lampu použít kdekoliv doma. Světlo dosáhne do těžko přístupných míst, jakou jsou temná zákoutí, schodiště a chodby, nebo poslouží jako doplňující světlo k běžnému osvětlení. Funguje skvěle také jako čtecí, lůžkové nebo noční světlo, přičemž má stylový design, který bude ladit s jakýkoliv interiérem.

 • Plně flexibilní bez kabelů nebo elektrických zásuvek

  Díky provozu na baterie vám už žádné otravné kabely nebudou překážet ani kazit vzhled interiéru. A protože nepotřebujete zásuvku, můžete lampu umístit kamkoli, kde zrovna potřebujete světlo. Je to pohodlí ihned po nákupu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat