Příslušenství

  Příslušenství

  Zapněte svou představivost

  Noční svítidlo s vypínačem Philips a Star Wars má působivý potisk s oblíbenými hrdiny ze Star Wars. Je napájené z baterie, takže jej můžete umístit na to nejvhodnější místo. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Příslušenství

Star Wars, černá, LED 7192430P0 Najít podobné výrobky

Zapněte svou představivost

 • Pro fanoušky Star Wars

  Pro fanoušky Star Wars

  Toto svítidlo Philips a Star Wars do ložnice vytváří atmosféru, která vás vybízí k prožití úžasných dobrodružství. Místo ke studiu, odpočinku a spánku s vašimi oblíbenými postavami ze Star Wars. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na vaše bezpečí.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející příjemnou atmosféru.

 • Napájení z baterií – 2x AAA, nejsou součástí balení

  Napájení z baterií – 2x AAA, nejsou součástí balení

  Svítidlo je napájeno 2 bateriemi AAA. Všechny baterie této velikosti budou fungovat. Nepoužívejte současně různé typy baterií, používejte vždy stejný typ. Baterie nejsou součástí balení.

 • Uklidní vás během noci

  Toto svítidlo do pokoje představuje dokonalé noční světlo, díky němuž se budete cítit bezpečně. Je napájené z baterie, takže jej můžete umístit na jakékoli místo. Díky tomu je ideální jako orientační světlo.

 • Světlo zapnete či vypnete stisknutím

  Světlo jednoduše zapnete či vypnete stisknutím. Světlo se automaticky vypne po 15 minutách, aby se šetřila životnost baterie.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat