Příslušenství

  Příslušenství

  Nasměrujte si světlo, kamkoli potřebujete

  Zařiďte si doma osvětlení podle svého. Stylové přenosné stolní svítidlo od společnosti Philips, které si můžete přizpůsobit svým potřebám, při svícení zobrazuje vaše oblíbené fotografie či obrázky. Je napájeno bateriemi a díky jeho lehkosti jej snadno můžete přenášet po domě a umístit, kamkoliv chcete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nasměrujte si světlo, kamkoli potřebujete

Pohodlné přenosné světlo pro váš domov

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do svítidla můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

 • Lehká a přenosná pro úplnou flexibilitu

  Díky své malé váze a provozu na baterie lze tuto přenosnou lampu použít kdekoliv doma. Světlo dosáhne do těžko přístupných míst, jakou jsou temná zákoutí, schodiště a chodby, nebo poslouží jako doplňující světlo k běžnému osvětlení. Funguje skvěle také jako čtecí, lůžkové nebo noční světlo, přičemž má stylový design, který bude ladit s jakýkoliv interiérem.

 • Plně flexibilní bez kabelů nebo elektrických zásuvek

  Díky provozu na baterie vám už žádné otravné kabely nebudou překážet ani kazit vzhled interiéru. A protože nepotřebujete zásuvku, můžete lampu umístit kamkoli, kde zrovna potřebujete světlo. Je to pohodlí ihned po nákupu.

 • Zobrazte si své oblíbené fotografie pomocí světla

  Zobrazení svých oblíbených fotografií je snadné a zábavné. Vytiskněte si vybranou fotografii na klasický papír pomocí online šablony. Poté ji stačí vložit do prostoru za sklem s obrazem směřujícím ven.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat