Disney

Disney

Projektor a baterka 2 v 1

  Disney

  Projektor a baterka 2 v 1

  Zapněte svou představivost

  Projektor a baterka Philips a Disney okouzlí vaše dítě magickými příběhy. Otočením jednoho z koleček filmu promítnete na strop barevné a zábavné scénky z filmu nebo zapnete baterku, která prosvětlí neprostupnou tmu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Projektor a baterka 2 v 1

Planes, oranžová, LED 717885316 Najít podobné výrobky

Zapněte svou představivost

 • Pro děti

  Pro děti

  Svítidlo Philips a Disney pro dětské pokojíčky vytváří prostředí, které děti povzbuzuje v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Místo, ve kterém může vaše dítě studovat, hrát si a spát po boku jejich oblíbené postavičky Disney. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na bezpečí dítěte.

 • Provází dítě během noci

  Provází dítě během noci

  Toto přenosné svítidlo společností Philips a Disney bude bezpečným průvodcem dítěte během nočních cest do koupelny nebo do ložnice rodičů. Svítidlo je navrženo pro děti, dokonale padne do dětské ruky a snadno se přenáší.

 • Vytváří kouzelnou atmosféru

  Vytváří kouzelnou atmosféru

  Přenosné svítidlo Philips a Disney pro dětské pokojíčky kombinuje noční světlo a magickou promítačku. Noční světlo navozuje pocit bezpečí v noci, zatímco promítačka oživuje oblíbenou postavičku Disney na zdi nebo stropu. Unikátní svítidlo 2 v 1 zajistí poklidné usínání vašeho dítěte a příjemné čtení na dobrou noc. Díky dvoupolohovému spínači integrovanému ve svítidle můžete jednoduše přepnout mezi nočním světlem a magickou promítačkou.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy pokojíčku.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející příjemnou atmosféru.

 • Napájení z baterií - 3 x LR44 součástí balení

  Napájení z baterií - 3 x LR44 součástí balení

  Svítidlo je napájeno 3 bateriemi 1,5 V LR44. Všechny baterie této velikosti budou fungovat. Nepoužívejte současně různé typy baterií, používejte vždy stejný typ. Baterie jsou součástí balení.

 • Včetně koleček s obrázky navíc

  Včetně koleček s obrázky navíc

  Svítidlo Philips a Disney se dodává se 3 kolečky, každé obsahuje 8 různých obrázků stimulující představivost dítěte.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do svítidla můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat