Projektor a noční světlo 2 v 1

  Projektor a noční světlo 2 v 1

  Zapněte svou představivost

  Noční svítidlo a projektor Philips a Star Wars vás zavede do světa kouzelných příběhů. Po otočení cívkou filmu se na strop začne promítat jedna z 24 dobrodružných scén ze Star Wars a dobrodružství může začít. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Projektor a noční světlo 2 v 1

Star Wars, černá, LED 717699916 Najít podobné výrobky

Zapněte svou představivost

 • Pro fanoušky Star Wars

  Pro fanoušky Star Wars

  Toto svítidlo Philips a Star Wars do ložnice vytváří atmosféru, která vás vybízí k prožití úžasných dobrodružství. Místo ke studiu, odpočinku a spánku s vašimi oblíbenými postavami ze Star Wars. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na vaše bezpečí.

 • Vytváří dobrodružnou atmosféru

  Vytváří dobrodružnou atmosféru

  Přenosné svítidlo Philips a Star Wars pro pokoje kombinuje noční světlo a magickou promítačku. Noční světlo navozuje pocit bezpečí v noci, zatímco promítačka oživuje oblíbené postavičky Star Wars na zdi nebo stropu. Unikátní svítidlo 2 v 1 zajistí poklidné usínání vašeho dítěte a příjemné čtení na dobrou noc. Díky dvoupolohovému spínači integrovanému ve svítidle můžete jednoduše přepnout mezi nočním světlem a magickou promítačkou.

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Toto svítidlo nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející příjemnou atmosféru.

 • Včetně koleček s obrázky navíc

  Včetně koleček s obrázky navíc

  Svítidlo Philips a Star Wars se dodává se 3 kolečky, každé obsahuje 8 různých obrázků stimulujících vaši představivost.

 • Napájení z baterií – 3x AA nejsou součástí balení

  Napájení z baterií – 3x AA nejsou součástí balení

  Svítidlo je napájeno 3 bateriemi AA. Všechny baterie této velikosti budou fungovat. Nepoužívejte současně různé typy baterií, používejte vždy stejný typ. Baterie nejsou součástí balení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat