Disney

Disney

Závěsné svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717514126/717514126_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Disney

  Závěsné svítidlo

  Zapněte svou představivost

  Toto stínidlo s motivem filmu Letadla 2: Hasiči a záchranáři od společností Philips a Disney je opatřeno bláznivými výřezy, které vrhají hravé vzory na stěny ložnice a dodávají jim živost a barevnost. Představuje v akci oblíbené hrdiny vašeho dítěte z filmu Letadla 2 a bude mu inspirací pro velké sny a sladký spánek. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Závěsné svítidlo

Stínítko PLANES, oranžová 717514126 Najít podobné výrobky

Zapněte svou představivost

 • Pro děti

  Pro děti

  Svítidlo Philips a Disney pro dětské pokojíčky vytváří prostředí, které děti povzbuzuje v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Místo, ve kterém může vaše dítě studovat, hrát si a spát po boku jejich oblíbené postavičky Disney. Toto svítidlo bylo vyrobeno s ohledem na bezpečí dítěte.

 • Pouze stínítko

  Pouze stínítko

  Toto stínítko navržené pro použití jako závěsné svítidlo neobsahuje žárovku, kabel ani konektor. Stínítko lze použít s konektory typu E27 a E14, jelikož obsahuje adaptér E27 na E14.

 • Nastavitelná výška při instalaci

  Toto závěsné svítidlo se dodává s dlouhými kabely, které vám přinášejí maximální flexibilitu při instalaci. Zvolte si výšku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat