Francouzská zástrčka

  Francouzská zástrčka

  Vytvořte na okamžik světlo

  Jasné bílé světlo na čtení. Teplejší odstín na hraní s dětmi. Pro zavedení LivingAmbiance do Vašeho domova není potřeba měnit stávající osvětlení. Stačí přidat tuto zásuvku a bude pracovat s ostatními výrobky LivingAmbiance.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LivingWhites Francouzská zástrčka

Vytvořte na okamžik světlo

 • Každé světlo lze nastavit samostatně nebo v kombinaci

  Každé světlo lze nastavit samostatně nebo v kombinaci

  Pokud jsou světla připojena k jiným výrobkům Philips LivingAmbiance, můžete měnit barvu, ztlumit nebo upravit intenzitu svítidel s barevnými světly a ztlumit svítidla s bílým světlem.

 • Ovládejte tento výrobek a další výrobky LivingAmbiance jedním dálkovým ovladačem

  Ovládejte tento výrobek a další výrobky LivingAmbiance jedním dálkovým ovladačem

  Všechny výrobky řady LivingAmbiance spolupracují prostřednictvím stejného intuitivního dálkového ovladače, kterým můžete ztlumit nebo změnit barvu světel, a to jednotlivě nebo společně, v libovolné barevné kombinaci. Informace o tom, zda výrobky spolupracují, naleznete přímo na krabici výrobků. Pokud je na ní uvedeno logo SmartLink, znamená to, že produkt bude spolupracovat s jinými výrobky SmartLink.

 • Připojte k dálkovému ovladači LivingAmbiance libovolné svítidlo s bílým světlem

  Připojte ovládací zásuvku svítidla LivingWhites mezi svítidlo a síťovou zásuvku a svítidlo bude spolupracovat s dalšími výrobky řady LivingAmbiance. Díky tomu budete moci ovládat své domácí svítidlo pomocí dálkového ovladače LivingAmbiance a připojit je k dalším výrobkům LivingAmbiance. Vaše svítidlo se nyní může stát součástí scény. Pozor: Svítidlo připojené k zásuvce LivingWhites nesmí mít funkci dotykového ztlumení.

 • Ztlumte své bílé svítidlo dálkovým ovladačem

  Své svítidlo můžete ztlumit dálkovým ovladačem LivingAmbiance. Ujistěte se, že žárovka ve svítidle nabízí funkci ztlumení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat