Stolní svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/674233116/674233116_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Stolní svítidlo

  Neunavuje oči

  Pracujte v pohodlí a stylově díky stolnímu svítidlu Philips EyeCare Spoon. Hlava ve tvaru lžíce a rameno jsou plně nastavitelné a pomohou vám směrovat světlo vždy na pracovní stůl. Vysoce kvalitní dioda LED vyzařuje spoustu stylového, bílého světla, které vám pomůže zachovat soustředění. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Eyecare Stolní svítidlo

SPOON, bílá, LED 674233116 Najít podobné výrobky

Neunavuje oči

Pomáhá při soustředění

 • Upravená optika pro rovnoměrnou distribuci světla

  Upravená optika pro rovnoměrnou distribuci světla

  Díky upravené optice ve stolních svítidlech Philips EyeCare získáte světlo, které je rozptýlené a rovnoměrně distribuované po celém pracovním prostoru. Tím se snižuje výskyt nerovnoměrného osvětlení nebo oslnění, které má obvykle za následek namáhání očí a jejich celkovou únavu.

 • Navrženo pro snížení oslnění a namáhání očí

  Navrženo pro snížení oslnění a namáhání očí

  Kombinace upravené optiky a vysoce kvalitního, chladného světla LED v tomto stolním svítidle Philips EyeCare přispívá ke snížení oslnění a namáhání očí. Příjemné světlo bez viditelného blikání pomáhá zajistit optimální pohodlí očí.

 • Chladné denní světlo, ideální pro pozornost a koncentraci

  Chladné denní světlo, ideální pro pozornost a koncentraci

  Různá zjištění upozorňují na to, že chladná teplota denního světla 5 500 K a až 1 000 luxů podporuje koncentraci, protože udržuje úroveň energie a pozornosti prostřednictvím přirozené hladiny osvětlení.

 • Pokročilé nastavení stmívání s funkcí paměti

  Pokročilé nastavení stmívání s funkcí paměti

  Díky pokročilému nastavení stmívání a funkci paměti vám toto stolní svítidlo Philips EyeCare umožní nalézt takovou intenzitu světla, která vám nejlépe vyhovuje, a toto nastavení zachová. Je to praktické a příjemné.

 • Prodloužený dosah pro maximální pohodlí při čtení

  Prodloužený dosah pro maximální pohodlí při čtení

  Ergonomické a flexibilní rameno tohoto stolního svítidla Philips EyeCare je navrženo tak, aby nabídlo prodloužený dosah, tedy co největší pohodlí při čtení. Nastavení polohy je zcela snadné: nebudete se muset ohýbat nebo obcházet stůl, abyste namířili osvětlení přímo na pracovní prostor.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat