Smart LED TV

  Smart LED TV

  První poměr stran v režimu kina na světě, Smart TV

  Mimořádně širokoúhlá obrazovka 21:9 je autentickým filmovým formátem a ideální pro svět zábavy. Díky technologii Ambilight, 3D Max, oceněné kvalitě obrazu a podpoře vícenásobného zobrazení si můžete vychutnat více obsahu najednou. Zobrazit všechny výhody

 • První poměr stran v režimu kina na světě, Smart TV

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cinema 21:9 Platinum Series Smart LED TV

147cm (58"), Mimořádně širokoúhlá obrazovka, Full HD 3D Max 58PFL9956H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

První poměr stran v režimu kina na světě, Smart TV

S technologií Ambilight a podporou vícenásobného zobrazení

 • Ambilight Spectra 3 umocňuje divácký zážitek

  Rozšiřte svůj divácký zážitek o další rozměr díky technologii Ambilight Spectra 3. Tato patentovaná technologie Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze 3 stran zadní strany televizoru na stěnu. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení se stěně je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

 • Funkce 3D Max pro opravdu pohlcující 3D zážitek

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji s funkcí 3D Max. Kombinace rychlého zobrazení a 3D brýlí s aktivní závěrkou přináší skutečně realistickou hloubku v rozlišení Full HD. Veškerý obsah 2D lze nyní zažít ve 3D, navíc s možností kontroly hloubky 3D podle vašich představ. Ve spojení s brýlemi 3D Max je váš televizor připraven zprostředkovat maximální zážitky ve 3D.

 • Full HD TV a technologie Perfect Pixel HD Engine pro mimořádný jas

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixely přináší vynikající obraz bez blikání se skvělým jasem.

 • Surfujte na internetu, zatímco sledujete televizi s funkcí vícenásobného zobrazení

  Surfujte na internetu, zatímco sledujete televizi s funkcí vícenásobného zobrazení

  Mimořádně širokoúhlá obrazovka televizoru Cinema s poměrem 21:9 představuje ideální obrazovku k pohodlnému vychutnání světa spojení. Díky funkci vícenásobného zobrazení můžete na levé straně obrazovky sledovat fotbal a zároveň brouzdat po internetu na pravé straně nebo chatovat na Twitteru. S Philips Net TV máte k dispozici nejlepší online obsah a služby stisknutím jednoho tlačítka: video na vyžádání, funkce catch up TV, Twitter a mnoho dalších ! Okno se službou Net TV lze otevřít vedle televizního programu nebo lze kombinovat televizi s jiným video zařízením. Malou obrazovku je možné snadno zaměnit s hlavní aktivitou a udržet si tak přehled.

 • Sledujte jakýkoliv obsah, jak jste zvyklí nebo nastavte poměr stran na 21:9

  Sledujte jakýkoliv obsah, jak jste zvyklí nebo nastavte poměr stran na 21:9

  Na televizoru Cinema s poměrem stran 21:9 lze sledovat jakýkoli obsah jakkoli chcete. Zatímco sledujete váš oblíbený televizní program, technologie jedinečného inteligentního formátování automaticky upraví jakýkoli obsah na obrazovku v poměru stran 21:9. Je také možné si zvolit možnost sledování v původním formátu. Volba je na vás – stisknutím jediného tlačítka!

 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

 • FULL HD LED Pro přináší nejživější 3D obraz na světě

  FULL HD LED Pro přináší nejživější 3D obraz na světě

  Technologie Full HD LED Pro zaručuje maximální kontrast a nejživější 3D obraz na světě. Vychutnejte si úchvatný obraz a až 50% úsporu energie díky oceněné technologii LED Pro společnosti Philips! V tenkém pozadí displeje funguje více než 1 000 diod LED. Vytvářejí jasně bílou barvu i tu nejtmavší černou. V kombinaci s výkonným systémem Perfect Pixel HD Engine je výsledkem ohromující obraz s extrémním kontrastem, ostrostí a živými barvami.

 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

 • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie DLNA z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

 • 1200Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  1200Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Funkce 1200Hz Perfect Motion Rate (PMR) vytváří mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Nový standard PMR společnosti Philips zobrazuje kombinovaný viditelný efekt nejrychlejší obnovovací frekvence panelu, funkce Perfect Natural Motion a jedinečného vzorce zpracování s mimořádnou ostrostí pohybu

 • Filmový poměr stran 21:9, žádné černé pruhy v horní a spodní části

  Většina televizorů má poměr stran 16:9 (nebo 1,78:1) a rozlišení Full HD 1080p. Velkorozpočtové hollywoodské trháky jsou ale většinou natáčeny v mnohem větším poměru stran 2,39:1. Nové televizory Philips Cinema s poměrem stran 21:9 se naprosto shodují s původním formátem filmu s poměrem stran 21:9 (2,39:1), který použili režiséři. Takže bez ohledu na to, jaký film chcete zrovna sledovat, jej můžete sledovat v původním poměru stran a bez černých pruhů.

 • Integrované připojení Wi-Fi k bezdrátovému používání aplikací služby Net TV a funkce Simplyshare

  Užijte si filmy, fotografie, zábavu a další online obsah přímo ve vašem televizoru a bezdrátově. Pomocí jednoduchého průvodce snadno připojte televizor k vaší bezdrátové domácí síti. Procházejte aplikace pomocí dálkového ovladače televizoru a vyberte z široké řady nabízených aplikací.

Zobrazit všechny specifikace
 • Technologie 3D TV vyžaduje příslušenství Philips PTA516 (3D brýle s aktivní závěrkou) a zdrojové zařízení kompatibilní s technologií 3D a 3D film.
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Wi-Fi Media connect: Přehrávání videa může být ovlivněno výkonem počítače a šířkou pásma sítě Wi-Fi. Minimální a doporučené požadavky na systém naleznete na stránkách www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazuje obsah s malým zpožděním několika sekund. Mohou se objevit malé rozdíly mezi obrazem a zvukem.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat