Zakřivený televizor LED 4K UHD se systémem Android™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8909c_12/55pus8909c_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Zakřivený televizor LED 4K UHD se systémem Android™

  Zakřivený televizor LED 4K UHD se systémem Android

  Vyzkoušejte první zakřivený televizor se systémem Android! Televizor Philips řady 8900 nabízí opravdu nevšední zážitky, kombinuje strhující kvalitu obrazu 4K Ultra HD s 3strannou technologií Ambilight. Nechte se svést prvotřídním vzhledem a zakřiveným tvarem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8900 Curved series Zakřivený televizor LED 4K UHD se systémem Android™

140 cm (55"), LED televizor 4K Ultra HD, Šestijádrové, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8909C/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Zakřivený televizor LED 4K UHD se systémem Android

S 3strannou funkcí Ambilight

 • 4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  Dívejte se na televizi jako nikdy předtím díky čtyřikrát vyššímu rozlišení než při klasickém Full HD. 3840x2160 pixelů poskytuje dokonalý živý obraz, který se vám stane oknem do nového světa.

 • 1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  Nic se nemůže rovnat adrenalinovému napětí při hraní, sportovních přenosech nebo akčních filmech v televizoru Ultra HD. Právě proto je tento televizor Philips vybaven technologií 1000Hz Perfect Motion Rate Ultra: abyste si mohli vychutnat dokonale plynulý pohyblivý obraz v rozlišení Ultra HD. I když váš puls může být neklidný, sledovanému obrazu se to stát nesmí.

 • Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Můžete si připadat jako dítě v cukrárně a vychutnat si lahodnou nabídku aplikací, her a všech skvělých doplňků dostupných v obchodě Google Play™, například prohlížeč Chrome™, YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikace pro sociální sítě a další... to vše v televizoru se systémem Android™.

 • Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Už nikdy se nemusíte hádat, na co se kdo bude dívat. Díky dvojitému tuneru můžete sledovat oblíbený seriál i fotbalový zápas současně. Naše funkce dvojitého nahrávání vám umožní sledovat jeden program a zároveň nahrávat další, takže se vždy můžete později podívat na další skvělý pořad.

 • Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší – mimořádně široká záře se promítá ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Vyjádřete svůj vkus se zakřiveným televizorem Philips

  Váš život po vašem…takže nastal čas, aby s vaším jedinečným životním stylem ladil i televizor. Náš zakřivený televizor se vzpírá pravidlům konvenčního designu a přináší vám odvážný nový vzhled spojený s vysokou úrovní kvality obrazu, kterou od televizorů Philips očekáváte.

 • Povrchová úprava: televizor, který funguje stejně skvěle jako vypadá

  Váš domov je výrazem vašeho stylu. Naši designéři vybrali jemné a sofistikované barvy a povrchové úpravy z autentických kvalitních materiálů, jako je například hliník, díky nim design našich televizorů dokonale ladí s vaším interiérem.

 • Stužkový stojan: záměrně odlišný

  Naši designéři pečlivě propracovali každičký detail naše nového zakřiveného televizoru, až po vinoucí se stužkovou základnu. Je vyrobena z velice kvalitního leštěného chromu a vytváří opěrný základ, který svým sofistikovaným a nekonvenčním vzhledem výborně doplňuje právě tak nekonvenční televizor.

 • Perfect Pixel Ultra HD – objevte úchvatnou kvalitu obrazu

  Naše oceněná technologie kvality obrazu založená na naší tradici v této oblasti pozvedá kvalitu HD obrazu na novou úroveň. Algoritmy zpracování technologie Perfect Pixel Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do rozlišení 4K Ultra HD. A výsledek? Ať sledujete online video nebo nativní obsah UHD, dokonalou ostrost, pohyb, jas i barvy od společnosti Philips si opravdu vychutnáte.

 • Ukazujte, pište, mluvte nebo používejte gesta – opravdu chytrá interakce

  Komunikace s televizorem je snazší a zábavnější než kdy jindy. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven obvyklými vychytávkami, jako jsou tlačítka zkratek, funkce ukazování a klikání myší i klávesnicí na opačné straně... a nejen tím. Chcete ztlumit hlasitost? Stačí přejet rukou (bez dálkového ovladače!), vestavěná kamera rozpozná gesto a hlasitost příslušně upraví. Nechce se vám používat klávesnici? Promluvte do dálkového ovladače a výsledky se objeví na televizní obrazovce! Máte k dispozici opravdu chytřejší zážitky.

 • Od aplikací až po službu Cloud TV: více online zábavy než kdy jindy

  Představte si neustále se rozšiřující portfolio aplikací Smart na svém televizoru. Od hudby z YouTube až po službu Video On Demand a další, můžete upravit, které aplikace si přidáte na ovládací panel. Chcete více? Objevte službu Cloud TV. Se stovkami prémiových mezinárodních kanálů je to skvělá možnost, jak sledovat svoje oblíbené pořady a objevit populární pořady z celého světa. Díky službě Cloud Explorer získáte přístup ke službě Dropbox™, kde můžete sledovat (a sdílet) svoje oblíbené fotografie videa na velké obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nabídka aplikací Android se liší podle země. Více informací naleznete ve svém místním obchodě Google Play Store.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • Nabídka cloudové TV závisí na dostupnosti v dané zemi a předpisech
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat