6000 series

Ultratenký 3D LED televizor Smart

  6000 series

  Ultratenký 3D LED televizor Smart

  Krásný a chytrý

  Obohaťte své zážitky ze sledování o nový rozměr s televizorem Philips 3D Smart LED řady 6008. Nenechte se zmást tenkým designem – je nabitý funkcemi, jako je například služba Skype™, 3D, dvoustranná funkce Ambilight a další. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6000 series Ultratenký 3D LED televizor Smart

140 cm (55"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 55PFL6188S/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Krásný a chytrý

Mimořádně tenký LED televizor s funkcí Ambilight

 • Provedení bez rámu minimalizuje rámeček a přináší rafinovanější vzhled

  Elegantní. Minimalistický. Diskrétní. Krásně vyrobený z hladkého kusu vysoce kvalitního skla. Okraje ohraničeny mimořádně tenkým kovovým rámečkem. Navržen pro dokonalé sladění s jakýmkoli interiérem.

 • Povrchová úprava – televizory, které vypadají stejně dobře jako hrají

  Váš domov je výrazem vašeho stylu. Proto jsme v našich designech zvolili jemné, sofistikované barvy a povrchové úpravy z autentických kvalitních materiálů, jako je například hliník a ocel: díky nim budou naše televizory dokonale ladit s vaším interiérem.

 • Služba Skype™ pro snadné hovory a videohovory na televizoru

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z obývacího pokoje. Stačí k televizoru připojit volitelnou televizní kameru Philips (PTA317) a můžete si užívat kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Smart TV – celý svět online zábavy

  Prozkoumejte hranice a vydejte se za tradiční sledování televize. Půjčujte si a streamujte filmy, videa, hry a další obsah přímo do televizoru, z online videopůjčoven. Sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací s technologií Smart TV. Spojte se s rodinou a přáteli pomocí služby Skype™ nebo sociálních sítí. Nebo... jednoduše procházejte internet!

 • Dvoustranná funkce Ambilight XL dodá intenzitu vašim zážitkům ze sledování

  Tato patentovaná technologie společnosti Philips vyvolává dojem širší obrazovky, takže se mžete ještě více ponořit do svých zážitků ze sledování: promítá zvláště širokou záři z obou stran televizní obrazovky na okolní stěnu. Barva se upravuje automaticky podle obrazu na televizoru. Díky funkci pro přizpůsobení stěně barva světla dokonale ladí s obrazem na televizoru, bez ohledu na to, jaká je barva stěny. Zážitky si můžete přizpůsobit prostřednictvím různých nastavení podle svého oblíbeného způsobu sledování.

 • Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi v televizoru Philips Smart se postará o rychlé a snadné připojení k domácí síti, což vám umožní přístup k nepřebernému obsahu nebo k bezdrátovému sdílení u vás doma.

 • Dálkový ovladač s klávesnicí usnadňuje psaní textu

  Dálkový ovladač s klávesnicí usnadňuje psaní textu

  Mějte vše pod kontrolou. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven všemi obvyklými výhodami, jako jsou kurzorové klávesy, tlačítka ovládání hlasitosti a tlačítka pro zkratky. Pokud dálkový ovladač otočíte, získáte přístup k plnohodnotné klávesnici umožňující zadávání textu v jakékoli situaci. A co je nejlepší: náš inteligentní dálkový ovladač disponuje gyroskopickými senzory, takže pozná, co je nahoře a co dole. To znamená, že můžete psát text a nemusíte se starat o přepínání kanálů.

 • Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Sledujte to, co chcete, kde chcete a když chcete. Obsah svých zařízení můžete zrcadlit a zobrazit na velké obrazovce. Sdílejte fotografie z chytrého telefonu, z obrazovky notebooku a dalších zařízení. Připojení se nastaví snadno a technologie funguje napříč velkým počtem zařízení.

 • Jednoduše sdílejte fotografie, hudbu a filmy přes DLNA

  Jednoduše sdílejte fotografie, hudbu a filmy přes DLNA

  Sdílejte snímky, hudbu, videa a filmy prostřednictvím připojení přes protokol DLNA pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce. Sdílení - jednoduše.

 • Aplikace MyRemote – ovládejte televizor pomocí telefonu nebo tabletu

  Ovládejte svůj televizor a nahrávejte bez dálkového ovladače, pouze pomocí snadné aplikace. Proměňte svůj tablet nebo chytrý telefon v univerzální dálkový ovladač, jenž nabídne všechny možnosti původního ovladače a navíce ještě funkce, jako je například zadávání textu. Funkce SimplyShare vysílá obsah do televizoru. Přeneste digitální televizní vysílání pomocí funkce Push do svých zařízení přes obrazovku Wi-Fi Smart Screen. Mějte stále přehled díky nahrávání oblíbených programů na cestách pomocí nahrávání aplikace MyRemote. Stačí prolistovat obsah elektronického programového průvodce (EPG) a zvolit, které pořady chcete nahrát a shlédnout později. Chytrý televizor Smart si zaslouží opravdu chytrou aplikaci.

 • Technologie Pixel Precise HD pro ostřejší detaily v akci

  Na základě naší úspěšné technologie Pixel Plus se nám podařilo zvýšit kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení na další úroveň. Pomocí technologie Super Resolution se 4 triliony barev poskytujeme nejlepší kvalitu obrazu na televizorech s rozlišením Full HD, a to nezávisle na obsahu. Ať sledujete online video nebo film na disku Blu-ray ve vysoké kvalitě, budete mít požitek z obojího.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Aplikace MyRemote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Televizní kamera Philips (PTA317) se prodává samostatně.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Funkce HbbTV, Multiroom client a server a aplikace Netflix a myRemote vyžadují aktualizaci softwaru.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat