Bodové svítidlo

  Bodové svítidlo

  Důraz na styl

  Philips my Living Modern je řada ikonických bodových světel vyznačujících se bezchybnou formou a funkčností. Budou se dokonale hodit do jakéhokoli interiéru, jehož hlavními rysy jsou jednoduchost a výrazné linie. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Bodové svítidlo

FORWARD, hliník 531304816 Najít podobné výrobky

Důraz na styl

Moderní a funkční osvětlení

 • Dokonalý světlený paprsek pro bodové osvětlení

  Dokonalý světlený paprsek pro bodové osvětlení

  Toto bodové světlo Philips má dokonalý světelný paprsek pro bodové osvětlení. Díky dodávanému světlu můžete zdůraznit jakýkoli detail či funkci svého interiéru.

 • Nasměrujte světlo, kam chcete

  Nasměrujte světlo, kam chcete

  Díky tomuto bodovému světlu Philips myLiving budete mít osvětlení domova pod kontrolou. Flexibilní světelné hlavice se otáčejí jakýmkoli směrem a umožňují světlo nasměrovat tam, kde ho potřebujete nejvíce.

 • Jasné vysoce kvalitní světlo

  Jasné vysoce kvalitní světlo

  Halogenové žárovky od společnosti Philips nabízejí jasné světlo, které zvýrazní zajímavé prvky nebo vytvoří příjemné prostředí v místnosti.

 • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavte intenzitu světel Philips pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro zdůraznění funkce či vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • Pro jakoukoli místnost v interiéru

  Toto plně funkční a zároveň velmi elegantní bodové světlo Philips ozdobí jakoukoli místnost ve vašem domově.

 • Čisté a moderní tvary

  Bodová světla Philips myLiving jsou navržena tak, aby se dokonale hodila k moderním dekoracím interiéru. Jejich elegantní linie a prosté tvary dokonale ladí s jakýmkoli moderním interiérem. Čistá a sebevědomá světla, která dokonale podtrhují styl.

 • Leštěný hliník

  Tato varianta hliníku je velice moderní a nabízí krásu hliníku v leštěném provedení, a povrchu lampy tak dodává zvláštní reliéfní vzhled.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat