Smart LED TV

  Smart LED TV

  Oceněný výkon

  Řada 9000 oceněná cenou EISA jako nejlepší LCD televizory za posledních 10 let přináší inovaci v obraze a možnostech připojení. Systém Perfect Pixel HD a LED Pro zaručuje ten nejrealističtější obraz. Funkce Ambilight a 3D Max filmy oživí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Smart LED TV

132 cm (52"), Full HD 3D Max, DVB-T/C 52PFL9606H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Oceněný výkon

3stranný Ambilight a nejlepší kvalita obrazu

 • Ambilight Spectra XL, nový Ambilight pro hlubší zážitek

  Rozšiřte svůj divácký zážitek díky technologii Ambilight Spectra XL. Tato patentovaná technologie Philips ještě více než dříve zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní části televizoru na stěnu za televizorem. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení se stěně je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

 • Full HD TV a technologie Perfect Pixel HD Engine pro mimořádný jas

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixely přináší vynikající obraz bez blikání se skvělým jasem.

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Funkce 3D Max pro opravdu pohlcující 3D zážitek

  Funkce 3D Max pro opravdu pohlcující 3D zážitek

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji s funkcí 3D Max. Kombinace rychlého zobrazení a 3D brýlí s aktivní závěrkou přináší skutečně realistickou hloubku v rozlišení Full HD. Veškerý obsah 2D lze nyní zažít ve 3D, navíc s možností kontroly hloubky 3D podle vašich představ. Ve spojení s brýlemi 3D Max je váš televizor připraven zprostředkovat maximální zážitky ve 3D.

 • FULL HD LED Pro přináší nejživější 3D obraz na světě

  FULL HD LED Pro přináší nejživější 3D obraz na světě

  Technologie Full HD LED Pro zaručuje maximální kontrast a nejživější 3D obraz na světě. Vychutnejte si úchvatný obraz a až 50% úsporu energie díky oceněné technologii LED Pro společnosti Philips! V tenkém pozadí displeje funguje více než 1 000 diod LED. Vytvářejí jasně bílou barvu i tu nejtmavší černou. V kombinaci s výkonným systémem Perfect Pixel HD Engine je výsledkem ohromující obraz s extrémním kontrastem, ostrostí a živými barvami.

 • 1000Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  1000Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Funkce 1000Hz Perfect Motion Rate (PMR) vytváří mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz i ve filmech s rychlou akcí. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce Perfect Natural Motion a unikátního vzorce zpracování pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

 • 40W technologie SoundStage pro dynamický silný zvuk v ultratenkém televizoru

  40W technologie SoundStage pro dynamický silný zvuk v ultratenkém televizoru

  Technologie SoundStage společnosti Philips s výstupním výkonem 40 W RMS má mnohem větší dynamiku a výkon než cokoli, co jste dosud slyšeli z televizorů LCD. Nyní je možné kombinovat ultratenký design se silným zvukem z televize. Podstavec na televizor skrývá pokročilý ultratenký systém reproduktorů. Ten kombinuje hluboké a živé basy s mimořádnou čistotou zvuku. Díky pokročilým úpravám zpracování si můžete užít výjimečný zvukový zážitek i při umístění na zdi. Vychutnejte si skvělý zvuk ve spojení s ultratenkým designem.

 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

 • Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Vychutnejte si fotky, hudbu a filmy na televizoru s technologií DLNA

  Sdílejte fotky, hudbu a filmy prostřednictvím technologie DLNA z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a vychutnejte si je na velké obrazovce.

 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

 • Integrované připojení Wi-Fi k bezdrátovému používání aplikací služby Net TV a funkce Simplyshare

  Užijte si filmy, fotografie, zábavu a další online obsah přímo ve vašem televizoru a bezdrátově. Pomocí jednoduchého průvodce snadno připojte televizor k vaší bezdrátové domácí síti. Procházejte aplikace pomocí dálkového ovladače televizoru a vyberte z široké řady nabízených aplikací.

Zobrazit všechny specifikace
 • Technologie 3D TV vyžaduje příslušenství Philips PTA516 (3D brýle s aktivní závěrkou) a zdrojové zařízení kompatibilní s technologií 3D a 3D film.
 • Režim 3D Max pro dva hráče je podporován pouze televizory 3D Max těchto řad: 58PFL9956, 46PFL9706, 37PFL9606, 52PFL9606, 46PFL8686, 40PFL8606, 46PFL8606, _PFL5507 (Eu), _PFL7007 (Eu), _PFL8007 (Eu), _PFL9x076
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Wi-Fi Media connect: Přehrávání videa může být ovlivněno výkonem počítače a šířkou pásma sítě Wi-Fi. Minimální a doporučené požadavky na systém naleznete na stránkách www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazuje obsah s malým zpožděním několika sekund. Mohou se objevit malé rozdíly mezi obrazem a zvukem.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.
 • ISF a IMAGING SCIENCE FOUNDATION jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Isf Research Labs Llc Limited Liability Company
 • Pouze pro 2D hry.
 • Zkontrolujte, že je herní konzole připojená ke konektoru HDMI televizoru.
 • Zařízení je vhodné pro příjem maďarského pozemního vysílání digitální televize s otevřeným přístupem

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat