LCD TV

  Wi-Fi

  LCD TV

  Oživuje filmy

  Nechte se okouzlit pohlcující silou technologie Ambilight. Díky ohromujícímu systému Perfect Pixel HD Engine, LED Pro a výkonnému zvuku filmy ve vašem obývacím pokoji skutečně ožijí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

117 cm (46"), Full HD 1080p, digitální televize 46PFL9704H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Oživuje filmy

S funkcí Ambilight a LED Pro

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie Ambilight Spectra 3 pro pohlcující zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Spectra 3 pro pohlcující zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 3. Patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla obklopujícího televizor tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Díky technologii Ambilight Spectra 3 filmy skutečně ožívají!

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

 • Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Vychutnejte si s Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Jednoduše připojte domácí kino přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • LED Pro pro extrémní kontrast a zářivost

  LED Pro pro extrémní kontrast a zářivost

  Vychutnejte si úchvatný obraz a až 50% úsporu energie díky oceněné technologii LED Pro společnosti Philips! K podsvětlení displeje slouží více než 1000 LED, které jsou výběrově řízeny v mřížce. Vytvářejí jasné světlo v jasných oblastech obrazu a ve tmavých oblastech jsou zcela ztlumeny, čímž dochází k úspoře energie. V kombinaci s výkonným systémem Perfect Pixel HD Engine je výsledkem ohromující obraz s extrémním kontrastem, ostrostí a živými barvami. Díky LED Pro je černá černá a bílá je jasná.

 • Dynamický kontrast 5 000 000:1 zajišťuje maximální brilanci obrazu

  Dynamický kontrast 5 000 000:1 zajišťuje maximální brilanci obrazu

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Podsvícení diodami LED tento požadavek splňuje díky použití jedinečné technologie místního tlumení intenzity svitu diod LED. Poskytují světlo tam, kde je v obraze třeba, a tmavé oblasti ponechávají v hluboké černi. Tato vynikající schopnost tlumení umožněná použitím diod LED poskytuje nepřekonaný poměr dynamického kontrastu 5 000 000:1. Poprvé je obraz vykreslen s mimořádně sytou černou současně s úžasně živými barvami v jasných částech.

 • 200Hz Clear LCD*, 1 ms odezvy: vynikající ostrost pohybu

  Vychutnejte si extrémní ostrost pohybu. Technologie společnosti Philips 200Hz Clear LCD snižuje reakční dobu LCD televizoru na neuvěřitelnou 1 ms, takže budete fascinováni akcí i během těch nejrychlejších automobilových honiček. Nebudete sledovat auto roztažené přes obrazovku.

 • Displej LCD s širokým barevným spektrem pro oslnivé barvy

  x.v.Color je zárukou realistické reprodukce barev. Přesně zaznamenává každý odstín, barevný tón a hloubku a reprodukuje je v širokém barevném spektru, čítajícím téměř dvakrát tolik barev než barevný prostor sRGB. x.v.Color vytváří barevné variace velmi blízké tomu, co dokáže rozeznat lidské oko – zvyšuje/zlepšuje dokonce kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení. Televize kompatibilní s x.v.Color reprodukují obraz téměř v takové kvalitě, v níž byl natočen.

 • Užijte si širokou nabídku videí z YouTube a dalších

  Net TV přináší bohatý výběr videí z YouTube a dalších webových stránek zaměřených na video. Videa jsou šitá na míru obrazovce televizoru, tak se posaďte a užijte si online videa v optimální kvalitě.

 • Příjem MPEG4 HDTV pomocí tuneru DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV umožňuje bez přídavného set-top boxu sledování televizního vysílání s nejlepším možným obrazem a kvalitou zvuku. Díky zabudovanému tuneru, který podporuje signály pozemního vysílání DVB a kabelové signály DVB pro formáty MPEG-2 a MPEG-4, získáte televizní programy s vysokým rozlišením a ve vynikající kvalitě. Navíc můžete prostřednictvím rozhraní Common Interface Plus (CI+) využívat prémiový obsah ve vysokém rozlišení přímo v televizoru.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena
 • 200Hz Clear LCD zobrazuje díky kombinování 100Hz technologie a scanning backlight při 50% pracovním cyklu 200 scén za sekundu.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích
 • DVB-C, pouze ve vybraných zemích a pro vybrané operátory. Většina aktuálních informacích je uvedena na typovém štítku televizoru.
 • Nabídka služeb Net TV závisí na zemi a podmínkách použití.
 • Je zapotřebí volitelný modul Philips DVB-S (číslo součásti PFS0001, jen v Německu, Rakousku a Švýcarsku)

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat