LCD TV

  LCD TV

  Buďte součástí akce!

  Vychutnejte si nejnovější technologii společnosti Philips, který je mimořádně tenký jako obraz na stěně. Kombinace výkonného obrazového výkonu LED a pohlcení funkcí Ambilight zaručí, že budete vždy součástí akce. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

46"117 cm, Full HD 1080p, digitální televize 46PFL7655H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Buďte součástí akce!

s funkcí Ambilight v mimořádně tenkém provedení

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie Ambilight Spectra 2 umocňuje zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Spectra 2 umocňuje zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 2. Tato patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje na obou stranách televizoru obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Stěna může mít jakoukoli barvu – funkce přizpůsobení stěnám zajistí, že barva světla bude vždycky odpovídat obrazu. Díky technologii Ambilight Spectra 2 filmy skutečně ožívají!

 • Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie

  Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie

  Světelná technologie LED je tou nejpokročilejší na trhu. U tohoto televizoru kombinuje nápadný minimalistický design s úžasnou kvalitou obrazu a navíc s nejnižší spotřebou energie ve své kategorii. Další ekologickou výhodou je, že světelná technologie LED neobsahuje nebezpečné materiály. Díky podsvícení LED si můžete vychutnat nízkou spotřebu energie, vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a ostrost i živé barvy.

 • Net TV pro populární online služby v televizoru

  Net TV pro populární online služby v televizoru

  Vychutnejte si s Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Jednoduše připojte domácí kino přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • Síťové připojení DLNA pro procházení obsahu počítače a domácí sítě

  Síťové připojení DLNA pro procházení obsahu počítače a domácí sítě

  Síťové připojení DLNA PC poskytuje snadný přístup k videosouborům, fotografiím a hudebnímu obsahu ve vašem počítači nebo v domácí síti pomocí dálkového ovládání televizoru. Připojením televizoru k domácí síti získáte bezproblémový přístup k obsahu ze všech zařízení s certifikací DLNA. Procházejte svou sbírku multimédií v počítači v televizoru po stisknutí tlačítka.

 • Televizor Full HD s technologií Pixel Precise HD pro detailní akci

  Technologie Pixel Precise HD vychází z oceněné technologie Pixel Plus. Kvalitu obrazu přináší na další úroveň s 4 biliony barev a funkcí HD Natural Motion, díky níž mají všechny filmy plynulý jako břitva ostrý obraz. Díky mimořádnému rozlišení přináší technologie Pixel Precise HD nejlepší kvalitu obrazu, ať už sledujete video z internetu nebo kvalitní filmy Blu-ray.

 • 100Hz LCD, odezva 2 ms s dokonalou ostrostí pohybu

  Obrazovka 100 Hz LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 2 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • Vychutnejte si atmosféru s 24 W RMS a systémem Incredible Surround

  Vychutnejte si působivost hudebního rytmu a atmosféru filmů. Působivé zesilovače 24 W RMS (2 x 12 W RMS) vytvářejí realistické zvukové jeviště. Systém Incredible Surround umožňuje zážitek prostorového zvuku s větší hloubkou a šíří zvuku. Výsledkem je jasné a prostorné zvukové jeviště doplňující bohatý zážitek ze sledování.

 • LED je až o 40 % energeticky úspornější než běžné televizory LCD

  Až o 40 % vyšší energetická úspora než u běžných televizorů s plochou obrazovkou. Díky použití nejnovější technologie podsvícení LED jsou televizory vybavené touto technologií považovány za trvalejší volbu, protože nabízejí delší životnost a výrazně nižší spotřebu energie než plazmové televizory a běžné LCD televizory. Na rozdíl od technologie podsvícení CCFL se při výrobě panelů LED nepoužívá rtuť. Kromě toho televizor přináší aktuální výsledek zlepšování designu nových generací televizorů Philips, což ve výsledku představuje úsporu materiálu a snížení spotřeby energie bez vlivu na bezpečnost a pohodlí. To je dobrá zpráva pro vás a vaše děti.

Zobrazit všechny specifikace
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/tv.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat