Nástěnné svítidlo

  Nástěnné svítidlo

  Ozdobte svůj domov světlem

  Toto je nástěnné svítidlo s charakterem. Rámečky jsou ze světle šedého hliníku. Změna stylu je snadná: skleněné panely v dekorativních barvách lze posouvat dovnitř a ven bez použití nástrojů. Přizpůsobte si osvětlení obývacího pokoje během okamžiku. Zobrazit všechny výhody

 • Ozdobte svůj domov světlem

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

InStyle Nástěnné svítidlo

Styletwist, hliník, LED 455744816 Najít podobné výrobky

Ozdobte svůj domov světlem

 • Vysoce výkonná dioda LED

  Vysoce výkonná dioda LED

  Modul LED v tomto svítidle je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje dosáhnout optimálního světelného výkonu a 100% rovnoměrné barvy světla.

 • Efekt teplého bílého světla

  Efekt teplého bílého světla

  Projasněte svůj domov efekty hřejivého bílého světla díky nejnovější technologii LED. Společnost Philips představuje nejnovější generaci vysoce výkonných diod LED s teplým bílým světlem, které dosahuje teploty barvy 2 700 K. Tato technologie pozvedá svítidla Philips na vyšší úroveň, umožní vám pomocí světla vytvořit elegantní prostředí a zároveň dosáhnout energetické účinnosti.

 • Vysoká kvalita světla se silným světelným výkonem

  Vysoká kvalita světla se silným světelným výkonem

  7,5W modul svítidla LED dosahuje stejného světelného výkonu jako běžná 40W žárovka (350 lumenů). Šetřete energii při silném světelném výstupu.

 • 7 různých skel, které budou ladit s vaší náladou a zdobením domova

  7 různých skel, které budou ladit s vaší náladou a zdobením domova

  Inovativní styl svítidla StyleTwist bude ladit s jakýmkoli domácím interiérem. Můžete volit ze 7 různých skleněných sad: od červené po bílou, od černé po oblázkově bílou, od černé po oblázkový vzorek. Nechte se vést svou představivostí a náladou. Skleněné panely nejsou součástí balení, ale jsou k dispozici samostatně.

 • Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

  Nastavte intenzitu světla diod Philips LED pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji. Společnost Philips testovala řadu nástěnných stmívačů, u kterých byla prokázána kompatibilita s diodami LED. Seznam kompatibilních stmívačů je k dispozici v sekcích Ke stažení a Podpora.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • Mimořádně dlouhá životnost

  Mimořádně dlouhá životnost

  Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do výrobku můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

 • Dejte svému světlu úplně nový vzhled

  Vždy se najde ten správný okamžik pro změnu zdobení domova. Svítidlo StyleTwist vám umožní zvolit z různých skleněných sad a změnit vzhled svítidla během okamžiku.

 • Změňte své nástěnné svítidlo během okamžiku

  Změna stylu je snadná: stačí posunout skleněné panely dovnitř a ven z rámečku nástěnného svítidla. Nejsou potřeba žádné nástroje. Svůj styl můžete změnit snadno a ve chviličce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat