Stolní svítidlo

  Stolní svítidlo

  Dobrodružství čeká

  Tady je pohádkové světlo, které si děti mohou samy přizpůsobit. Stolní svítidlo v podobě závodního auta Philips myKidsRoom Pescaro je vyrobeno z kvalitních materiálů a obsahuje světlo LED. Je možné na něj nalepit samolepky jako ozdobu, a poté již stačí zapnout vypínač a může se vyrazit! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myKidsRoom Stolní svítidlo

Pescaro, červená, LED 432733216 Najít podobné výrobky

Dobrodružství čeká

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • Pro děti

  Pro děti

  Toto svítidlo Philips určené do dětského pokoje vytváří prostředí, které podporuje děti v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Avšak svítidlo je rovněž navrženo tak, aby bylo pro vaše dítě bezpečné – je chladné na dotyk, robustní a je na něm použitý netoxický nátěr.

 • Dlouhá životnost až 15 let

  Dlouhá životnost až 15 let

  Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Integrované diody LED použité v tomto svítidle Philips vydrží až 15 000 hodin (což se rovná 15 letům, vycházíme-li z průměrného používání 3 hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na kabelu

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do kabelu můžete svítidlo snadno rozsvěcovat i zhasínat.

 • Samolepky výrobku jsou přiloženy

  Samolepky výrobku jsou přiloženy

  Toto svítidlo Philips se dodává s přibalenými samolepkami výrobku. To vám poskytne úplnou volnost během přizpůsobování svítidla podle vašeho osobitého vkusu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat