Aurea

LCD TV

  Aurea

  LCD TV

  Světelné pokušení

  Krása světla změní váš zážitek ze sledování televizoru s plochou obrazovkou Aurea. Technologie Ambilight Spectra s aktivním rámem disponuje atraktivním designem. Díky technologii Perfect Pixel HD a LCD displeji s rozlišením Full HD 1080p platí heslo „vidět znamená věřit“ Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea LCD TV

107 cm (42"), DVB-T/C MPEG4* 42PFL9903H/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Světelné pokušení

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie Ambilight Spectra s aktivním skleněným rámem a senzorickým kruhem

  Technologie Ambilight Spectra s aktivním skleněným rámem a senzorickým kruhem

  Technologie Ambilight Spectra se senzorickým kruhem rozšiřuje světlo a atmosféru obrazu daleko za hranice obrazovky. Budete zcela vtaženi do obrazu a při sledování okouzleni magickým rozměrem. Vysoce kvalitní design televizoru Aurea doplňuje jedinečná bezokrajová čelní plocha vyrobená z jednoho kusu křišťálového skla. Aktivní rám činí ze stylového designového předmětu živý kaleidoskop barev a světla. Více než 150 diod LED umístěných okolo obrazovky vytváří měkký, pestrobarevný světelný kruh, který obklopuje obrazovku a plynule přechází na stěnu.

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence přináší v porovnání s běžnými displeji LCD více než dvojnásobné zvýšení ostrosti reprodukce pohybu a zkrácení doby odezvy na 2 milisekundy. Nyní si můžete vychutnat průzračný obraz i při rychlém pohybu na obrazovce.

 • HD Ready 1080p pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s rozlišením Full HD

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením, například vysílání HDTV nebo Blu-Ray. HD ready 1080p je ochranná známka zařízení, které nabízí podstatně vyšší kvalitu obrazu než běžná technologie HD Ready. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku systému Full HD, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením a kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080p. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI s podporou HDCP. Zobrazuje progresivní signál s rozlišením 1080p při frekvenci 24, 50 a 60 Hz.

 • Zpracování 2250 trilionů barev

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tři barevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí 17bitového zvýraznění barev, což představuje celkem 2250 trilionů barev. Výsledkem jsou bohatší barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny a pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Dynamický kontrast 30000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Dynamický kontrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • Příjem MPEG4 HDTV prostřednictvím tuneru DVB-T a kabelového tuneru DVB

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. HDTV umožňuje přijímat obsah pozemního vysílání ve vysokém rozlišení prostřednictvím vestavěného tuneru. Podporuje signály pozemního vysílání DVB a kabelové signály DVB pro formáty MPEG-2 a MPEG-4. Získáte obraz a zvuk ve výjimečné kvalitě bez set-top boxu.

 • Síťové připojení DLNA pro procházení obsahu počítače a domácí sítě

  Připojení k počítačové síti zajišťuje snadný přístup k osobnímu hudebnímu a obrazovému obsahu v počítači nebo domácí síti. Využívá připojení Ethernet (LAN) s protokolem DLNA, který zajišťuje, aby spolu zařízení s certifikátem DLNA plynule spolupracovala. Po připojení televizoru k domácí síti budete moci přistupovat k informacím na všech zařízeních s certifikátem DLNA. Procházejte svoji sbírku digitálních fotografií uloženou v počítači a hudební soubory prostřednictvím domácí sítě LAN. Intuitivní uživatelské rozhraní televizoru to umožňuje prostým stisknutím tlačítka.

 • 4 vstupy HDMI s funkcí EasyLink pro plné připojení HDMI

  Sběrnice EasyLink používá pro sdílení funkcí mezi připojenými zařízeními a televizorem průmyslový standardní protokol HDMI CEC. Díky sběrnici Easylink stačí pro ovládání hlavních funkcí televizoru a připojených zařízení jediný dálkový ovladač. Protokol HDMI zajišťuje nekomprimované digitální spojení kanálů RGB ze zdroje na obrazovku pro zajištění nejvyšší kvality obrazu. Protokol HDMI využívá ochranu proti kopírování HDCP. Díky třem vstupům HDMI vzadu a jednomu na boku televizoru lze připojit více zdrojů dignálu HD, například settop box HD, přehrávač disků Blu-ray, herní konzoli nebo digitální videokameru.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích
 • DVB-T MPEG4 pouze pro: Francii, Španělsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 pouze pro vybrané poskytovatele: Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. Většina aktuálních informací je k dispozici na typovém štítku televizoru nebo prostřednictvím webu www.philips.com/support pod konkrétním typovým číslem.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat