širokoúhlý Flat TV

  širokoúhlý Flat TV

  Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

  Displej LCD Full HD, technologie Pixel Plus 3 HD a technologie Ambilight Surround tohoto televizoru Philips Cineos s plochou obrazovkou přináší mimořádný zážitek ze sledování. Zařízení Digital Media Reader vám díky připojení k počítači poskytne úplný přístup k multimediálnímu obsahu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokoúhlý Flat TV

107 cm (42"), LCD, integrovaný digitální 42PF9731D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Pozvedněte své zážitky ze sledování o úroveň výše

s technologií Pixel Plus 3HD a Ambilight

 • HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  HD Ready pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s vysokým rozlišením

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV nebo disk Blu-Ray. HD ready je ochranná známka zařízení, které nabízí vyšší kvalitu obrazu než technologie progressive scan. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku, která zobrazuje signál s vysokým rozlišením. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI, s podporou HDCP. Zobrazuje signál s rozlišením 720p a 1080i při frekvenci 50 Hz a 60 Hz.

 • Displej LCD Full HD 1920 x 1080p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Nejmodernější technologie obrazovek LCD představuje plné velké širokoúhlé rozlišení 1080 progresivních řádků s 1920 pixely na každém řádku. Přináší tak nejlepší možnou kvalitu obrazu pro vstupní signál HD až s 1080 řádky. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

 • Integrovaný digitální tuner pro příjem DVB-T

  Integrovaný digitální tuner DVB-T umožňuje příjem digitálního pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez rušení.

 • Technologie Pixel Plus 3 HD pro ten nejčistší a nejostřejší obraz HDTV

  Technologie Pixel Plus 3 HD nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a přirozeného plynulého pohybu při všech typech vysokého rozlišení, standardních televizních signálech a multimediálním obsahu, aby zajistila zobrazení ve vysokém rozlišení. Každý pixel příchozího obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Artefakty a šum ve všech zdrojích od multimédií po standardní televizi a komprimovaný signál HD jsou nalezeny a redukovány, aby byl zajištěn čistý obraz ostrý jako břitva.

 • Dynamické vylepšení kontrastu nabízí bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem s širokým úhlem sledování. Dynamické vylepšení kontrastu Philips využívá zpracování obrazového signálu a jedinečné technologie tlumení podsvětlení. Díky tomu lze dosáhnout bohatší černé s vyššími detaily. Tlumení podsvětlení zvyšuje kontrast až pětinásobně* a současně zlepšuje úhel sledování. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami. (* násobek mezi 2 a 5, v závislosti na typu obrazovky a obsahu obrazu).

 • Technologie Ambilight Surround pro pohlcující zážitek ze sledování

  Pomocí světel obklopujících obraz technologie Ambilight 3 významně přispívá celkovému zážitku ze sledování díky světlu na třech stranách, které doplňují barvy a intenzitu světla obrazu na obrazovce. Přizpůsobením okolního osvětlení umožňuje uvolněnější sledování a lepší vnímání detailů, kontrastu a barev obrazu. Technologie Ambilight 3 automaticky a nezávisle přizpůsobuje barvy na každé straně obrazovky podle měnícího se obsahu na obrazovce. Díky třetímu světlu Ambilight je nyní horní okraj obrazu zcela obklopen a naprosto vás ponoří do sledování.

 • Včetně otočného podstavce ve shodném provedení

  Pro maximální volnost při umístění je tento vysoce kvalitní podstavec určen přímo pro tento televizor a umožňuje snadné umístění televizoru s plochou obrazovkou Flat TV bez nutnosti vrtat díry do zdi. Vychutnejte si nejlepší úhel sledování s pohodlným otáčením o 40 stupňů (20 stupňů na každou stranu). V zadní části je neviditelně uspořádána kabeláž. Tento podstavec je určen pro umístění na příslušný podstavec na zemi.

 • Pomocí připojení k počítači máte přístup k fotografiím, hudbě a filmům

  Připojení k počítači poskytuje zábavný a snadný přístup k osobním digitálním souborům médií a multimediálnímu obsahu*. Otevřené standardy Ethernet (LAN) a WiFi se běžně používají pro kabelové i bezdrátové (doplňkové)** připojení a zajištění kompatibility. Můžete procházet sbírku svých digitálních fotografií, multimediálních videí a hudebních souborů v počítači pomocí domácí sítě LAN. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní televizoru a softwaru Philips Multimedia Manager pro správu multimediálních souborů v počítači jsou tyto soubory dostupné pouhým stisknutím tlačítka (* podporované formáty zjistíte u jednotlivých výrobků, je nutná funkce PC-LAN ** Je vyžadováno doplňkové zařízení Ethernet bridge)

 • Připraveno pro bezdrátové připojení k počítači

  Rozhraní Wi-Fi je nejpoužívanější standard pro širokopásmové bezdrátové sítě. Díky funkci Příprava pro bezdrátové připojení* televizoru Philips můžete sdílet multimediální obsah počítače po celé domácnosti, bez množství kabelů. Vysoká propustnost znamená možnost vychutnat si kvalitní multimediální obrazy na vzdálenost až 100 metrů**. Získáte přístup k počítači Wi-Fi nebo domácí síti Wi-Fi (router). (*vyžaduje doplňkové zařízení WiFi Ethernet bridge. **může se v místních podmínkách lišit)

 • Slot USB a slot pro paměťové karty pro okamžité přehrání multimédií

  Můžete okamžitě sledovat a sdílet své filmy, fotografie a hudbu. Slot pro paměťovou kartu přijme karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (až 2 GB) a Multi Media Card. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu na straně televizoru a můžete otevřít multimediální soubory na kartě. Konektor USB umožňuje přístup k multimediálním souborům většiny disků USB a většiny digitálních fotoaparátů (zařízení třídy USB).

 • 2 vstupy HDMI pro plně digitální HD připojení v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP. Se 2 vstupy HDMI lze připojit více zdrojů HD, například settop box HD, a přehrávač Blu-ray. Váš televizor je naprosto připraven na budoucnost ve znamení HD.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat