Aurea

Profesionální televizor LCD

  Aurea

  Profesionální televizor LCD

  Světelné pokušení

  Nabídněte svým hostům jedinečný zážitek s televizorem Philips Aurea Hospitality. Interaktivní televizor vysílá měkký světelný kruh, který ladí s barvami obrazovky - dodá tak hotelovému pokoji zcela novou atmosféru. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea Profesionální televizor LCD

42", LCD, DVB-T 42HFL9320A/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Světelné pokušení

 • Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou 100Hz obnovovací frekvencí. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 3 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  Společnost Philips vyvinula systém HD Natural Motion, který eliminuje trhavé pohyby viditelné ve filmovém obsahu. Tento systém předvídá pohyb obrazu a upravuje trhané pohyby ve vysílání i ve filmovém materiálu (jako je DVD a Blu-ray Disk). Výsledná hladká reprodukce pohybu a mimořádná ostrost přenáší zážitek z prohlížení na vyšší úroveň. Technologie HD Natural Motion odstraňuje trhavý pohyb z obrazů SD a HD a zpracování 1080p zajišťuje pohyb, který předčí i ten na filmovém plátně!

 • Výkonný zvuk vycházející z jedinečných neviditelných reproduktorů

  Výkonný zvuk vycházející z jedinečných neviditelných reproduktorů

  Neviditelný zvukový systém, perfektně splývající s designem televizoru Aurea. Přestože zvenku není vidět a uvnitř je maximálně kompaktní, nedochází k žádným kompromisům v oblasti zvukového výkonu.Nové revoluční pole mikroreproduktorů je složeno z 12 reproduktorů na každé straně a vyzařuje tak zvuk skrze neviditelné tenké drážky na přední straně TV přístroje. Výsledná čistá a prostorová zvuková hladina výtečně doplňuje bohatý zážitek ze sledování. Nejnižší kmitočty jsou vytvářeny dvěma výkonnými subwoofery, integrovanými do zadní části televizoru.

 • Technologie Ambilight Spectra s  aktivním rámem a senzorickým kruhem

  Technologie Ambilight Spectra s  aktivním rámem a senzorickým kruhem

  Senzorický kruh technologie Ambilight Spectra obohacuje zážitek ze sledování obrazu o magický rozměr. Aktivní rám rozšiřuje světlo a atmosféru obrazu za hranice obrazovky v jemném kaleidoskopu barev. Budete zcela vtaženi do obrazu, sledování se stane mnohem intenzivnějším, než jste si kdy dokázali představit. Kompaktní technologie LED umožňuje rozmístit okolo obrazovky celkem 126 výkonných diod LED. Takto je vytvořena celá řada segmentů, které se spojí v aktivním rámu do jediné měkké záře, přímo obklopující obrazovku a plynule přetékající do měkkého kruhu na stěně.

 • Ovládací rozhraní Serial Xpress pro interaktivní systémy

  Televizor lze pomocí ovládacího rozhraní Serial Xpress (protokol UART) propojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních poskytovatelů interaktivních systémů.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • Rozlišení Full HD (1920 x 1080p) s integrovaným tunerem DVB-T

  Díky nejmodernější technologii obrazovek LCD má plné velké širokoúhlé rozlišení 1 920 x 1 080p. Nabízí nejlepší možnou kvalitu obrazu ze všech formátů vstupního signálu HD. Poskytuje zářivý, živoucí a ostrý obraz bez blikání, který hostům poskytne ještě větší zážitek ze sledování. Integrovaný tuner DVB-T v televizoru může kromě existujících analogových kanálů nabídnout příjem kanálů digitálního pozemního televizního vysílání. Rovněž umožní hostům poslouchat digitální rádiové stanice.

 • Konektor USB pro snadné a rychlé přehrávání multimédií

  Tento televizor Philips umožňuje snadné a rychlé přehrávání multimediálního obsahu. Mezi podporované formáty přehrávání patří MP3, soubory prezentace (.alb) a fotografie JPEG.

 • Kompatibilní s připojovacím panelem společnosti Philips, který hostům umožní využít vlastní zařízení

  Tento televizor hladce spolupracuje s připojovacími panely společnosti Philips. Host může snadno připojit a vychutnat si média z počítače, přehrávače MP3, DVD přehrávače, videokamery a různých dalších zařízení. Díky funkci automatické detekce se připojovací panel a televizor automaticky přenou na zobrazení obsahu zařízení, které host připojí.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat