Závěsné svítidlo

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/410723516/410723516_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Závěsné svítidlo

  Zářící svět plný přátel

  Noc může být zábavná. Toto odolné závěsné svítidlo Philips myKidsRoom Buddy Moon s měsícem v modré čapce může vykoupat pokoj v hřejivém jasném světle. Jako noční světlo promítá na strop oblohu plnou hvězd, aby byly děti klidné. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myKidsRoom Závěsné svítidlo

Buddy Moon, modrá 410723516 Najít podobné výrobky

Zářící svět plný přátel

 • Vysoce kvalitní světlo LED

  Vysoce kvalitní světlo LED

  Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

 • Hřejivé bílé světlo

  Hřejivé bílé světlo

  Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

 • Žárovka Philips je vždy přibalena

  Žárovka Philips je vždy přibalena

  Součástí balení jsou vysoce kvalitní energeticky úsporné žárovky Philips EcoLamp, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 • Pro děti

  Pro děti

  Toto svítidlo Philips určené do dětského pokoje vytváří prostředí, které podporuje děti v jejich nejoblíbenější zálibě: zábavě a kreativitě! Avšak svítidlo je rovněž navrženo tak, aby bylo pro vaše dítě bezpečné – je chladné na dotyk, robustní a je na něm použitý netoxický nátěr.

 • Integrovaný přepínač

  Integrovaný přepínač

  Díky integrovanému přepínači lze velmi snadno přepínat mezi funkcí plného světla a orientačního světla.

 • Výšku závěsného svítidla lze snadno nastavit.

  Toto závěsné svítidlo Philips se dodává s dlouhými kabely, které vám přinášejí maximální flexibilitu při instalaci i po ní. Zvolte si výšku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat