Smart LED TV

  Smart LED TV

  Buďte součástí akce!

  Objevte svět plný zážitků se Smart LED 3D televizorem Philips 40PFL8007. Užívejte si nekonečné možnosti technologie Smart TV Premium, službu Skype™ ve vašem televizoru s dodanou televizní kamerou a jedinečný dálkový ovladač s integrovanou klávesnicí a ukazovátkem*. Zobrazit všechny výhody

 • Buďte součástí akce!

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8000 series Smart LED TV

102 cm (40"), Funkce 3D Max, DVB T/C/S2 40PFL8007K/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Buďte součástí akce!

Užijte si 3D obraz s rozlišením Full HD a Smart TV s funkcí Ambilight

 • Integrované Wi-Fi pro bezdrátové použití technologie Smart TV

  S integrovaným Wi-Fi v televizoru Philips máte doma bezdrátový přístup ke světu plnému obsahu se Smart TV.

 • Ambilight Spectra XL, nový Ambilight pro hlubší zážitek

  Rozšiřte svůj divácký zážitek díky technologii Ambilight Spectra XL. Tato patentovaná technologie Philips ještě více než dříve zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní části televizoru na stěnu za televizorem. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení se stěně je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

 • Full HD TV a technologie Perfect Pixel HD Engine pro mimořádný jas

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixely přináší vynikající obraz bez blikání se skvělým jasem.

 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

 • Sledujte doma televizi, kde chcete, díky funkci Wi-Fi Smart Screen*

  Sledujte doma televizi, kde chcete, díky funkci Wi-Fi Smart Screen*

  Díky funkci Wi-Fi Smart Screen* již nejste odkázáni jen na pohovku, ale jakékoli digitální televizní vysílání můžete doma sledovat, odkudkoli chcete. Stačí si stáhnout aplikaci Philips MyRemote a přenést pořad z televizoru na zařízení iPad a pokračovat ve sledování. Můžete přenést rovněž fotky, videa a hudbu z chytrého zařízení na velkou obrazovku. To je skutečná divácká svoboda!

 • Provádějte na televizoru hlasové a videohovory se službou Skype™

  Provádějte na televizoru hlasové a videohovory se službou Skype™

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete provádět hlasové a videohovory z obývacího pokoje. Stačí k televizoru připojit dodávanou kameru Philips (PTA317/00) a můžete si užívat kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Funkce 3D Max Clarity 700 pro strhující zážitek s 3D obrazem v rozlišení Full HD

  Funkce 3D Max Clarity 700 pro strhující zážitek s 3D obrazem v rozlišení Full HD

  Užívejte si na televizoru Philips strhující čistotu obrazu 3D v rozlišení Full HD. Funkce 3D Max Clarity 700 využívající aktivní 3D technologii nabízí bezkonkurenční zážitek ze sledování 3D obrazu ve vysokém rozlišení a s dokonalou ostrostí pohybu. Do živého a dokonalého 3D můžete dokonce převádět jakýkoli 2D obsah.

 • Užívejte si jakýkoli 2D obsah v dokonalém 3D pouhým stisknutím tlačítka

  Užívejte si jakýkoli 2D obsah v dokonalém 3D pouhým stisknutím tlačítka

  Sledujte celou svou sbírku filmů v živém a dokonalém 3D – dokonce i klasické staré černobílé filmy. Philips nabízí převod jakéhokoli 2D obsahu ve vysoké kvalitě v reálném čase pouhým stisknutím tlačítka. Zaručuje, že se titulky budou zobrazovat v konstantní hloubce a nebude docházet k chybám jako zobrazení pozadí na popředí.

 • Jedinečné nastavení hloubky 3D, abyste 3D sledovali tak, jak vám vyhovuje

  Jedinečné nastavení hloubky 3D, abyste 3D sledovali tak, jak vám vyhovuje

  Každý vnímá 3D jinak. Proto Philips nabízí možnost přizpůsobit si hloubku 3D tak, jak vám vyhovuje. Jedinečné nastavení hloubky 3D umožňuje vybrat hloubku obrazu, která nejlépe odpovídá obsahu na obrazovce a vašim osobním preferencím. Tím je také příjemnější pro oči. Nyní si můžete 3D obraz plně užívat.

 • Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

  Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

  Díky 3D brýlím Philips váš televizor umožňuje jedinečný zážitek z hraní dvou hráčů na celé obrazovce. U 2D her pro dva hráče je obrazovka obvykle rozdělena na dvě poloviny. Technologie 3D však umožňuje jediným stisknutím tlačítka, aby si oba hráči současně užívali hraní ve 2D na celé obrazovce.

 • 800Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  800Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Standard 800Hz Perfect Motion Rate (PMR) přináší mimořádnou ostrost pro ještě jasnější a živější obraz v rychlých akčních filmech. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce Perfect Natural Motion a unikátního vzorce zpracování, pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Funkce ukazovátka u dálkového ovladače dostupná prostřednictvím aktualizace softwaru na podzim 2012
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Wi-Fi Smart Screen k dispozici prostřednictvím aktualizace softwaru na podzim 2012
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2.
 • Nahrávání na USB pouze pro digitální kanály (mohou platit omezení podle zemí a kanálů), nikoli pro analogové vysílání nebo externí vstupy. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+).
 • Zařízení je vhodné pro příjem maďarského pozemního vysílání digitální televize s otevřeným přístupem

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat