Nástěnné svítidlo

  Nástěnné svítidlo

  Ozdobte svůj domov světlem

  Inspirace kreativními tvary a trendy v interiérech propůjčila lampám krásný design. Nabízí se široká škála designů, které jsou plné nápadů, jak zkrášlit a osvítit vaši domácnost.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ozdobte svůj domov světlem

 • Více způsobů použití a povrchových úprav podle vašeho vkusu

  Více způsobů použití a povrchových úprav podle vašeho vkusu

  Pokud máte rádi design a rádi doma experimentujete s nejnovějšími styly a tématy, vyzkoušejte řadu Philips inStyle. Jde o řadu dekorativních závěsných, stropních a podlahových svítidel a stolních lampiček z prvotřídních materiálů v různém barevném provedení.

 • Životnost až 4 000 hodin

  Životnost až 4 000 hodin

  Žárovky Eco-Halogen vydrží až 4 000 hodin.

 • Šetří až 40 % energie

  Šetří až 40 % energie

  Oproti běžným žárovkám tato žárovka šetří energii, a tím vám pomůže šetřit peníze i životní prostředí.

 • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Tlačítko pro zapnutí a vypnutí na výrobku

  Díky tlačítku diskrétně zabudovanému do výrobku můžete snadno rozsvěcovat i zhasínat.

 • Expresivní a elegantní formy, prvotřídní materiály

  Řada Philips inStyle je navržena tak, aby dokonale ladila s nejlepšími dekoracemi interiéru. Nabízí pestrou řadu stylů, které dokonale zapadnou do každé domácnosti. Díky různým způsobům použití a povrchových úprav ji lze dobře kombinovat s dalšími prvky, jako jsou například záclony, nábytek, malba a příslušenství, takže svým vzhledem dotváří požadovaný celek. Pečlivá pozornost věnovaná detailům a provedení rozšiřuje možnosti vyjádření osobního stylu a umožní vám ozdobit interiér přesně podle vašich představ. Výsledkem je útulné prostředí, v němž budete rádi pobývat vy, vaše rodina i přátelé.

 • Žárovka nebo žárovky Philips součástí balení

  Toto svítidlo je dodáváno s přesně vyhovujícími žárovkami Philips, které nabízejí nejlepší kvalitu světla a světelný efekt.

 • Oslnivé světlo

  Toto svítidlo poskytuje oslnivé světlo, které dokáže zvýraznit určité prvky nebo vytvořit krásné prostředí v místnosti. Současně v porovnání s tradičními halogenovými žárovkami šetří energii.

 • Kompatibilní s nástěnným stmívačem

  Pomocí vypínače umožňujícího ztlumení lze nastavit intenzitu světla a barvy a dosáhnout dokonaleného tónu osvětlení (vypínač umožňující ztlumení není součástí balení). Díky tomu je toto svítidlo ideální pro vytvoření správného prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji, případně pokud je použijete například jako funkční světlo na chodbách.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat